×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
12. decembris, 2016
Drukāt

Video: Zviedrijā tracis Latvijas karsējmeiteņu brunču dēļ (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Latvijas karsējmeiteņu dēļ sacelts tracis zviedru medijos. Skatoties Rīgā notiekošo pasaules čempionātu florbolā, kāda Zviedrijas sieviešu florbola komandas dalībniece sociālajos tīklos pauda savu sašutumu par latviešu karsējmeiteņu nepiedienīgo apģērbu. Tas viss izvērsies gana plašā komentāru plūsmā, kurā iesaistītas pat šā sporta veida augstākās amatpersonas, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Florbola čempionātā Rīgā spēļu sākumā un noslēgumā dejo karsējmeitenes. Tāpat meitenes piedalās arī pēcspēles apbalvošanas ceremonijā.

Vērojot televīzijas tiešraidi no Rīgas, pēcspēles apbalvošanā Zviedrijas florbola sieviešu komandas spēlētāja Erika Johansone ieraudzīja kaut ko tādu, kam bijis grūti noticēt. Sociālajos tīklos Erika Johansone ievietoja bildi ar pēcspēles apbalvošanas ceremoniju, kurā redzama karsējmeitene, vīrietis uzvalkā un zviedru komandas sportists. Komentāros Erika Johansone rakstīja, ka “tas ir kaut neaptverams!” un vaicāja – “kāpēc”?

Sašutuma pilnā ziņa nonāca līdz Starptautiskajai Florbola federācijai. Federācijas ģenerālsekretārs norāda, ka spēļu noformējums galvenokārt domāts Latvijas publikai.

Tāpat arī bijušas Starptautiskās Federācijas un Latvijas Florbola federācijas vadību sarunas par karsējmeiteņu izskatu un funkciju. Federācijas prezidents Ilvis Pētersons norāda, ka viņš personīgi problēmu nesaskata, taču pēc zviedru florbola sieviešu komandas sašutuma nolemts nedaudz pamainīt apbalvošanas ceremonijas norisi.

Tikmēr Latvijas karsējmeitenes, kuras bieži piedalās sporta pasākumos, skaidro, ka zviedru meiteņu sašutumu viņas nespēj uztvert nopietni. Viss saceltais tracis par īsajiem svārciņiem viņām šķiet vien pasmaidīšanas vērts notikums.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Zviedrijas pilsone no Sīrijas, to gan aizmirsa pierakstīt.

  2. Zviedrijā dzīvo svētie???

  3. Esmu sakarsis līdz baltkvēlei, bikses sprāgst vaļā.

Draugiem Facebook Twitter Google+