×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. septembris, 2016
Drukāt

Videonovērošanas kamera fiksējusi iespējamo operas mākslinieku apzadzēju (1)

No videonovērošanas kamerasNo videonovērošanas kameras

Policijai ir aizdomās turamais par operas mākslinieku apzagšanu – izplatīts attēls no novērošanas kameras un Valsts policija lūdz atpazīt attēlā esošo vīrieti.

8.septembrī no Latvijas Nacionālās operas un baleta ģērbtuves tika nozagtas mākslinieku personīgās mantas un nauda ievērojamā apmērā. Valsts policija aizdomās par zādzību meklē attēlā redzamo vīrieti un lūdz atsaukties ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par šo personu.

Videonovērošanas kameru ierakstos ir fiksēts, kā zādzības dienā nepiederoša persona ieiet gaitenī, kas ved uz mākslinieku ģērbtuvi. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atsaukties ikvienu, kas viņu atpazīst, vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuru 67086200, 67086227 vai 110.

Zādzība no ģērbtuves tika izdarīta brīdī, kad mākslinieki uzstājās. Šobrīd policija ir saņēmusi iesniegumus no astoņiem cietušajiem. Nozagto mantu kopējā vērtība tiek lēsta ap 4000 eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā bija iespējams “nozagt” 4 000 eiro vērtās mantas (planšetdatori, iPodi, naudu…) no telpas ar AIZSLĒGTĀM durvīm?
    Kur Ōperas video, kā šis (vai cits) tips stiepj kuli/maisu ar “nozagtām”mantām?

Draugiem Facebook Twitter Google+