Sports
Motoru sports

Videospēles “Gran Turismo Sport” faniem lieliska iespēja pārstāvēt Latviju pirmajās FIA Motorsporta Spēlēs0


Publicitātes foto
Publicitātes foto
Foto: Gran Turismo

Rudenī, no 31. oktobra līdz 3. novembrim, Itālijā norisināsies pirmās Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) rīkotās Motorsporta Spēles (“Motorsport Games”). Pirmo reizi FIA rīkotās sacensībās autosportisti sacentīsies cits pret citu, pārstāvot savu valsti, nevis startējot individuāli vai kādas komandas sastāvā.

Motorsporta Spēlēs paredzēts izcīnīt godalgas sešās disciplīnās – līdzās klasiskā autosporta disciplīnām – GT, “Formula 4”, “Touring Car”, drifts un kartings – medaļu komplekts tiks izcīnīts arī “Digital” ieskaitē jeb braukšanā ar “Sony Playstation” videospēli “Gran Turismo Sport”.

Motorsporta Spēlēs tiks pārstāvēta arī Latvija – Latvijas Automobiļu Federācija (LAF) sadarbībā ar “EGP Latvia” startam “Digital” ieskaitē pieteiks vienu dalībnieku, kuram tiks pilnībā apmaksāta dalības maksa, kā arī ceļošanas un nakšņošanas izdevumi.

“Esmu ļoti pacilāts, ka mums izdevies radīt šādas Motorsporta Spēles, kas ļaus vienā pasākumā apvienot uzreiz vairākas autosporta disciplīnas. Šādas Motorsporta Spēles ir liela ziņa ne vien autosporta pasaulē, bet arī nozīmīgs jaunums starptautisku sporta notikumu kalendārā,” Motorsporta Spēļu izziņošanas dienā teica FIA prezidents Žans Tods.

“Motorsporta Spēles sniegs nacionālajām federācijām vēl vienu lielisku iespēju uzrunāt un pievērst autosportam arvien jaunus interesentus, vienlaicīgi vairojot arī valstisko patriotismu! Ar nepacietību gaidu rudeni, kad arī pats klātienē apmeklēšu pirmās Motorsporta Spēles Romā,” tā Tods.

Lai noteiktu Latvijas ātrāko “Gran Turismo Sport” braucēju, pretendentiem būs jādodas uz EGP Latvia sadarbības partnera “SRC Riga” salonu, Artilērijas ielā 29/31, kur 26. un 27. augustā, notiks atlases braucieni. Dalībnieks, kurš atlases laikā uzrādīs ātrāko rezultātu, saņems godpilno balvu – iespēju pārstāvēt Latviju pirmajās FIA Motorsporta Spēlēs.

“”RA Events” uzsāktais e-autosporta projekts “EGP Latvia” turpināsies ar vēl vienām lieliskām sacensībām – šoreiz nosakot ātrāko dalībnieku, kuram būs unikāla un vēsturiska iespēja piedalīties pirmajās Motorsporta Spēlēs. Autosporta pasaulē šis pasākums ir kas pilnīgi jauns, un tikai laiks rādīs, vai un cik drīz šo pasākumu varēsim salīdzināt ar olimpiskajām spēlēm,” saka “RA Events” un “EGP Latvia” vadītājs Raimonds Strokšs.

Saistītie raksti

“Vēlos izteikt lielu pateicību Latvijas Automobiļu Federācijai un “EGP Latvia” partnerim “Pafbet.lv” – ar visu iesaistīto pušu entuziasmu un finansiālu atbalstu izdevies visu saorganizēt tā, lai vienīgajam Latvijas pārstāvim tiktu nodrošināta iespēja piedalīties FIA Motorsporta Spēlēs. Vēlu veiksmi visiem dalībniekiem, un lai izdodas godam pārstāvēt Latviju,” veiksmi vēlēja Strokšs.

Lai reģistrētos FIA Motorsporta Spēļu atlases kārtām interesentiem jāsazinās ar “EGP Latvia” pārstāvi pa tālruni +371 25 608 443 (Ģirts).

LA.lv
LE
LETA
Sports
Muižnieks pasaules čempionātā trešajā desmitā
18 stundas
LE
LETA
Sports
Suharevam 12.vieta pasaules čempionātā svarcelšanā
18 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Anglija, Īrija un Itālija regbija laukumā pretiniekam atlaides nedod
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
No zemnieka sētas – līdz pasaules līmenim. LAD vadītājai – pēdējā darba diena
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Jānis Lūsis cīnās par savu dzīvību, ģimene aicina ziedot
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Rēzeknieši šorīt pārsteigti ar – 2,7 grādiem
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Deputāti būs gatavi koriģēt novadu karti. Saruna ar Ināru Mūrnieci 2
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Bite” un “Tele2” izveido kopuzņēmumu “Centuria” 1
2 stundas