Mobilā versija
+19.8°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
26. maijs, 2017
Drukāt

Vides inspektors pieprasījis 700 eiro par vagoniņu Salacgrīvā (6)

LETALETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Dabas aizsardzības pārvaldes vecāko valsts vides inspektoru par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu, aģentūru LETA informēja KNAB.

KNAB rīcībā esošie pierādījumi norāda, ka valsts amatpersona apsolīja neaizliegt dzīvojamā vagoniņa restaurācijas darbus Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā, un, izmantojot savu dienesta stāvokli, pieprasīja un pieņēma kukuli.

Jau ziņots, ka inspektors pieprasīja 700 eiro kukuli par vagoniņa restaurāciju nekustamajā īpašumā Salacgrīvas pagastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Dzīvojamā vagoniņa restaurāciju vai uzstādīšanu? 🙂 Jebkurā gadījumā tie tā sauktie dabas draugi ir stipri birokratizējušies un kļuvuši par zaļajiem teroristiem.

  2. VVD….šie trīs burti izsaka visu 🙂
    Kāds žurnālists varētu rudenī aptaujāt vietējos pie lašupēm, jautājot, kuri tad ir lielākie maliķi 😀

  3. Cik tagad samaksās inspektors?

  4. Par daudz paprasīja. Uzreiz skandāls un negods pārējiem, kas būtu prasījuši ne vairāk par 250. Alkatīgais muļļa un nemākulis.

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+