Latvijā
Rīga

Vides ministrs Rīgā notriecis gājēju15


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA).
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA).
Foto – LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards svētdien notriecis gājēju, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš norādīja, ka svētdien Rīgā, Pils ielā, 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot “Volvo”, uzbrauca gājējai – 1942.gadā dzimušai sievietei, kura nogādāta slimnīcā.

Sadovskis apstiprināja, ka vadītājs bija Gerhards. Sadovskis pastāstīja, ka cietusī guvusi vieglas traumas, bet policijā ir uzsākta izmeklēšana, lai noskaidrotu visus apstākļus.

Gerhards nebija reibumā.

Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) pārstāvis Arnis Zacmanis presei izplatītajā paziņojumā norāda, ka svētdien Vecrīgā, ministram izbraucot no dzīvesvietas, cilvēku grupa bija aizšķērsojusi ceļa braucamo daļu. Šis ir vienīgais ceļš, pa kuru viņš var izbraukt no dzīvesvietas.

Notikuma vietā, klātesot Kārtības policijai, ministrs pa ceļa braucamo daļu mēģināja apbraukt cilvēku grupu. Pēc reakcijas bija secināms, ka pret to cilvēku grupai ir iebildumi. Ministram bija jāapstājas un jāizkāpj no automašīnas un jāiesaistās vārdu apmaiņā. Kārtības policijas darbinieki izsauca Ceļu policiju, lai risinātu radušos situāciju, norāda Zacmanis.

Tāpat Kārtības policija izsauca mediķus, jo pēc vairāku klātesošo teiktā, mašīnai mēģinot apbraukt cilvēku grupu, kādai sievietei ir saspiesti vairāki kājas pirksti. Arī ministrs šo ziņu uzzināja no klātesošajiem. Viņš aprunājās ar sievieti lai noskaidrotu kas noticis un vai nepieciešama kāda palīdzība, kā arī palika uz vietas atbildēt uz policijas jautājumiem.

Ceļu policija no iesaistītajām pusēm pieprasīja un arī saņēma rakstiskus paskaidrojumus, kā arī veica pārējās šādos gadījumos nepieciešamās darbības.

Vēlāk, sazinoties ar policiju, Gerhards noskaidroja, ka sieviete pēc apskates slimnīcā devusies mājās. Visu notikušā apstākļu noskaidrošana ir policijas ziņā, un ministrs vēl, lai šis atgadījums neatstātu paliekošas negatīvas emocijas.

LA.lv