×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Vides ministrs Rīgā notriecis gājēju (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA).

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards svētdien notriecis gājēju, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš norādīja, ka svētdien Rīgā, Pils ielā, 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot “Volvo”, uzbrauca gājējai – 1942.gadā dzimušai sievietei, kura nogādāta slimnīcā.

Sadovskis apstiprināja, ka vadītājs bija Gerhards. Sadovskis pastāstīja, ka cietusī guvusi vieglas traumas, bet policijā ir uzsākta izmeklēšana, lai noskaidrotu visus apstākļus.

Gerhards nebija reibumā.

Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) pārstāvis Arnis Zacmanis presei izplatītajā paziņojumā norāda, ka svētdien Vecrīgā, ministram izbraucot no dzīvesvietas, cilvēku grupa bija aizšķērsojusi ceļa braucamo daļu. Šis ir vienīgais ceļš, pa kuru viņš var izbraukt no dzīvesvietas.

Notikuma vietā, klātesot Kārtības policijai, ministrs pa ceļa braucamo daļu mēģināja apbraukt cilvēku grupu. Pēc reakcijas bija secināms, ka pret to cilvēku grupai ir iebildumi. Ministram bija jāapstājas un jāizkāpj no automašīnas un jāiesaistās vārdu apmaiņā. Kārtības policijas darbinieki izsauca Ceļu policiju, lai risinātu radušos situāciju, norāda Zacmanis.

Tāpat Kārtības policija izsauca mediķus, jo pēc vairāku klātesošo teiktā, mašīnai mēģinot apbraukt cilvēku grupu, kādai sievietei ir saspiesti vairāki kājas pirksti. Arī ministrs šo ziņu uzzināja no klātesošajiem. Viņš aprunājās ar sievieti lai noskaidrotu kas noticis un vai nepieciešama kāda palīdzība, kā arī palika uz vietas atbildēt uz policijas jautājumiem.

Ceļu policija no iesaistītajām pusēm pieprasīja un arī saņēma rakstiskus paskaidrojumus, kā arī veica pārējās šādos gadījumos nepieciešamās darbības.

Vēlāk, sazinoties ar policiju, Gerhards noskaidroja, ka sieviete pēc apskates slimnīcā devusies mājās. Visu notikušā apstākļu noskaidrošana ir policijas ziņā, un ministrs vēl, lai šis atgadījums neatstātu paliekošas negatīvas emocijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Mīļie dievlūdzēji, brāļi un māsas iekš Kristus! Kādēļ jūs uzņemat tādu grēku, kā nepaklausību Tam Kungam? Tas Kung Jēzus Kristus, Dieva Dēls, skaidri un gaiši norādījis:
  “Un kad jūs Dievu lūdzat, nedarait tā kā liekuļi, jo tie mēdz sinagogās ( dievnamos) un ielu stūros stāvēdami Dievu lūgt, lai ļaudīm rādītos. Patiesi es jums saku: tiem jau ir sava alga.
  Bet kad tu Dievu lūdzi, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev.
  ( Mateja evanģelijs 6; 5-6)

 2. Jūs domājat, ka cilvēks kurš tik ciniski izturās pret līdzcilvēkiem ir atbildība pret Latvijas valsti un viņš vēl aizvien pilda ministra pienākumus???

 3. Cininisms sejā nevis ierakstīts, bet iegrebts…

 4. .. straujuma nereaģē?

 5. prom no amata!

 6. kauns par Lemberga ielikteni visu jomu ministru Atbildēt

  Gerhard, atkāpies un neturies pie krēsla (neesi ne kompetents, ne īsts vīrs)! Pietiks būt par spundi visiem caurumiem! Jeb vēl gribi savā CV ierakstīt, ka esi bijis arī Aizsardzības, Iekšlietu, IZM, Ārlietu, Lauksaimniecības un Finansu ministrs?

 7. Katrs vis nebrauc virsū dievlūdzēju večiņām cilvēku pūlī Vecrīgā!

 8. Nu ta gan ir brinumi,tada aziotaza uzreiz,ministrs ir tads pats mirstigais,katram no mums var gadities nonakt tada situacija!

 9. Trūkst vārdu par ministra Gerharda uzvedību – izlasīju Delfos pilno aprakstu par notikušo – apkaunojums ministram!

 10. Vides ministram laba dzīvesvieta- Rīgā, Pils ielā!

 11. gerchardam jāatkāpjas! Ministri sāk saspiest reņģēdājus!

 12. Tie gājēji brīziem iR stulbi.

  • eGhard, beidz cepties 🙂
   Starpcitu, pa kaadam stulbenim gadas visur, mashiinaas, gaajeeji, ritenjbrauceeji, un arii valsts paarvaldee 🙂 jaaveido maajas lapa sulbs un veel stulbaaks 😀 noteikumi ir idiotiem domaati. Cilveeki cilveekus ciena! Par staavokli kaadaa tas r noticis??? Protams, tantei vairaak saapeeja nekaa volvo!

  • Vispār tā ir gājēju zona, kurā ir pilns ne tikai ar dievlūdzējiem, bet arī ar tūristiem.

 13. un visi moticejām Atbildēt

  ka bija skaidrā:)

Draugiem Facebook Twitter Google+