×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Vidiņš: Straujuma nav piemērota premjera amatam, bet arī Āboltiņas vilciens ir aizgājis (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) nav piemērota valdības vadītāja amatam, bet arī “Vienotības” līderes Solvitas Āboltiņas kandidēšanai uz šo posteni vilciens ir aizgājis, 5.decembrī partijas “Vienotība” kongresa debatēs pauda politiķis Juris Vidiņš.

Vidiņš sacīja, ka kongress bija “garlaicīgs un aizmidzinošs”. Ticis runāts, ka nedrīkst kašķēties, ļauties baumām, taču neesot pausta nekāda kritika. Vidiņš arī aicināja neuztvert viņa teikto kā kašķi, bet gan kā kritiku.

Politiķis debatēs sacīja, ka pēc Valda Dombrovska valdības krišanas Ministru prezidenta amatam varēja nominēt Āboltiņu, Sandru Kalnieti vai Ilzi Viņķeli, tomēr tika izvēlēta Straujuma. Vidiņš pauda viedokli, ka Straujuma nav piemērota šim amatam, bet valdībai paustā kritika ir pamatota.

Komentējot izskanējušo informāciju par Āboltiņu kā iespējamo premjera amata kandidāti, Vidiņš sacīja, ka viņas vilciens tagad ir aizgājis.

Tāpat Vidiņš pauda uzskatu, ka partijas valde un priekšsēdētāja vainojami pie partijas stagnācijas.

“”Vienotība” ir skaists vārds, ja to piepilda ar saturu,” rezumēja Vidiņš. Viņš arī jautāja, vai klātesošie var būt vienoti, piemēram, ar cilvēkiem, kuri iekļuva Saeimā, pērkot balsis.

Politiķa runas vidū vairāki klātesošie sāka sist plaukstas, tādējādi traucējot Vidiņam izteikties.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. I.V. TIKAI tagad uzzin, kas ir VIDIŅŠ!?? Varu pateikt vēl – pašpārliecinātās un pārgudrās Viņķeles tēvs!?? Vai tad sabiedrība jūt un dzird “Vienotības” inteliģentos un gudros cilvēkus??? Es NĒ!!!!!!!!!!!!

 2. Vienotībā ir daudz gudru un inteliģentu cilvēku,tāpēc ir uzdevums to sagraut.

 3. Vidiņš kadreiz sagrāva “Helsinki86”,tagad ar tam pašām metodēm grauj un nomelno Vienotību. Tatad tiem pašiem vecajiem saimniekiem no austrumiem Vienotība ir trauceklis.

 4. Я люблю свиней. Собаки смотрят на нас снизу вверх. Кошки смотрят на нас сверху вниз. Свиньи смотрят на нас как на равных.

 5. Kam tāda Vienotība vajadzīga? Pati sev? Vismaz kongresā par Vienotību radās iespaids kā par alkatīgu un varaskāru antidemokrātisku baru. Un Vidiņa uzstāšanās, neļaujot viņam līdz galam pateikt savu sakāmo, bija vien kā lakmusa papīrs, kas atklāja patiesību par šīs partijas īsto pretīgo seju.

 6. Galvenais, ka mēs tagad zinām ka ir tāds Vidiņš!

 7. ” …Politiķa runas vidū vairāki klātesošie sāka sist plaukstas, tādējādi traucējot Vidiņam izteikties… ”
  Brīnums, ka Āboltiņa neūjināja !

 8. Cik sadzirdēju – Āboltiņa teica, ka negribētu būt ne iekšlietu, ne ārlietu, ne transporta ministre, bet par premjeri neko neteica – vai slikti dzirdēju, vai patiešām nepieminēja šo lielo amatu kārē to ieņemt…
  Varētu kāds to skaidrot…

 9. nekam tās “Vieno†ības” Par†eigeno$$es nav piemērotas!

Draugiem Facebook Twitter Google+