Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
14. novembris, 2016
Drukāt

Vidusjūrā avarējis Krievijas iznīcinātājs (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Neilgi pēc pacelšanās no lidmašīnas bāzes kuģa netālu no Sīrijas krastiem Vidusjūrā avarējis Krievijas iznīcinātājs, apstiprinājusi Krievijas Aizsardzības ministrija.

Ministrijas paziņojumā presei teikts, ka pilotam izdevies katapultēties, viņš izglābts un ir sveiks un vesels.

Iznīcinātājs “MiG-29K” avarējis tehnisku problēmu dēļ, mēģinot nolaisties uz aviācijas bāzes kuģa “Admiral Kuzņecov”, paziņoja ministrija.

Ministrija neatklāja, kad negadījums noticis, bet ASV telekanāls “Fox News”, atsaucoties uz divām ASV amatpersonām, ziņoja, kas iznīcinātājs avarējis svētdien.

Krievijas Aizsardzības ministrija ziņoja, ka iznīcinātājs, kurš avarēja, piedalījies mācību manevros, un informēja, ka lidojumi no “Admiral Kuzņecov” turpinās.

“Fox News” vēstīja, ka no aviācijas bāzes kuģa “Admiral Kuzņecov” gaisā pacēlušies trīs Krievijas iznīcinātāji “MiG-29” un lidojuši Sīrijas virzienā. Tomēr vienam no iznīcinātājiem, šķiet, radušās tehniskas problēmas. Tas pagriezies atpakaļ kuģa virzienā un iegāzies jūrā.

“Admiral Kuzņecov” ieradās Vidusjūras austrumos netālu no Sīrijas kopā ar vairākiem citiem flotes kuģiem, lai pastiprinātu Krievijas militāro klātbūtni reģionā.

Kuģa komandieris Sergejs Artamonovs sestdien pārraidītā televīzijas intervijā atklāja, ka pēdējās četras dienas lidmašīnas paceļas no “Admiral Kuzņecov” klāja gandrīz katru dienu.

Krievijas kara kuģu atrašanās Vidusjūrā raisījusi bažas NATO, ka tie var tikti izmantoti gaisa uzlidojumos Sīrijā.

Krievijas mediji nedēļas nogalē ziņoja, ka Krievija arī gatavo savus “Tu-95” un “Tu-160” bumbvedējus uzbrukumiem Sīrijai.

Saskaņā ar NATO rīcībā esošo informāciju Krievijas stratēģiskie bumbvedēji “Tu-95” un “Tu-160” Sīrijā darbojas kopš 2015.gada, un tie bāzējas gaisa spēku bāzē Krievijas dienvidos, netālu no Kazahstānas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nez kāpēc nav žēl.

  2. Dievs nav mazais bērns !Putinam taču naudas ka biezs,redz pensionāriem pat nav indeksācijai.

  3. Tramps vainīgs…

Itāļi restaurējuši džihādistu sapostītās skulptūrasItālija pēc rūpīgas restaurācijas nodevusi atpakaļ Sīrijas valdībai Senās Romas laiku krūšutēlus, kurus Palmīrā bija sapostījuši “Islāma valsts” džihādisti, otrdien pavēstīja Itālijas
Draugiem Facebook Twitter Google+