×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Vidusjūrā šogad noslīkuši 2500 migrantu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Cenšoties sasniegt Eiropu, šogad Vidusjūrā noslīkuši 2500 migrantu, paziņoja ANO, piebilstot, ka veiksmīgs ceļojums izdevies aptuveni 204 000 cilvēku.

Tikai pagājušajā nedēļā kuģu katastrofās Vidusjūrā gāja bojā vismaz 880 cilvēki, pavēstīja ANO bēgļu lietu aģentūras pārstāvis. Šā gada piecos mēnešos ir vairāk nekā dubultojies Eiropā pa jūru ieradušos nelegālo imigrantu skaits, jo pagājušā gada janvārī – maijā to bijis 92 000, liecina Starptautiskās migrācijas organizācijas dati. Līdz pagājušā gada beigām Eiropā ieradās vairāk nekā miljons nelegālo imigrantu. Trīs ceturtdaļas migrantu Eiropā nokļuva caur Grieķiju, vairākums no Sīrijas un Afganistānas. Kopš martā stājās spēkā Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās, nelegālās imigrācijas plūsma no Turcijas uz Grieķiju ir sarukusi. 46 714 migranti kopš gada sākuma ieradušies Itālijā. Vairākums bijuši no Nigērijas un Gambijas, kā arī Somālijas un Eritrejas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jo vairāk slikst jo labāk mums… mazāk teroristu, izvarotāju, ekonomisko migrantu my nodokļu patērētāju uz pabalstiem sēdetaju.

Draugiem Facebook Twitter Google+