Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. decembris, 2014
Drukāt

Vidzemē braukšanu apgrūtina sniegs (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šorīt Vidzemē braukšanu apgrūtina sniegs, kā arī nokrišņu un vēja rezultātā samazinātā redzamība, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti Siguldas virzienā posmā no Līgatnes līdz Veclaicenei, kā arī Valmieras virzienā posmā no Braslas tilta līdz Strenčiem.

Uz reģionālajiem autoceļiem sniegs un lietus apgrūtina braukšanas apstākļus Alūksnes, Balvu, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Valkas un Valmieras apkārtnē.

Visā valsts teritorijā vietām sastopami nokrišņi lietus un slapja sniegā veidā. Gaisa temperatūra ir no 0 līdz plus 6 grādiem.

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” veic brauktuves attīrīšanas no sniega un pretapledojuma apstrādes darbus. Minētajos ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 99 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienas pirmajā pusē Latvijas lielākajā daļā turpinās pūst stiprs vējš, kura ātrums brāzmās sasniegs 21-27 metrus sekundē, bet piekrastes rajonos – 27-32 metrus sekundē. Vējš pakāpeniski pierims pievakarē.

Stiprā vēja rezultātā uz ceļiem var tikt sagāzti nolauztie koki un to zari, radot šķēršļus satiksmei, kā arī var tikt nodarīti bojājumi satiksmes organizācijas līdzekļiem – ceļazīmēm, apgaismojumam u.tml.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un pievērst pastiprinātu uzmanību ne tikai ceļa stāvoklim, bet arī citiem apstākļiem, kas traucē vai apdraud satiksmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cēsīs jau gan neredzēju nekadu siegu šodien no rita.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+