Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. decembris, 2014
Drukāt

Vidzemē drīzumā darbu sāks vairākas slidotavas

slidotava_riga

Līdz ar aukstāka laika iestāšanos vairākos Vidzemes novados un pilsētās tiks atvērtas publiskās slidotavas, informēja noskaidroja pašvaldībās.

Ogrē šoziem publiski pieejama slidotava darbosies pie Ogres 1.vidusskolas, pašlaik notiek sagatavošanās darbi tās atvēršanai. Slidotava darbosies arī Madlienas pagasta centrā un Ogresgala pagasta Ogresgala ciemā.

Valkas novadā darbosies trīs slidotavas – divas pagastos – Ērģemē un Vijciemā, tur varēs ne tikai slidot, bet arī spēlēt hokeju, savukārt Valkā – publiskā slidotava, kurā hokeju spēlēt nevarēs. Slidotavas atvērs, tiklīdz ļaus laika apstākļi.

Madonā tiek liets hokeja laukums/slidotava Gaujas ielā. Bija ideja izveidot slidotavu Priežu kalna parkā (basketbola kortu vietā), taču pagaidām šī ideja nav realizēta. Tāpat hokeja laukumi/slidotavas tiks izveidotas Kalsnavas, Ļaudonas un Mētrienas pagastā. Pagastos to dara hokeja entuziasti – gan jaunieši, gan uzņēmēji, gan pagastu pārvalžu darbinieki. Dīķa hokeja laukums/slidotava tiek plānota arī Bērzaunes pagastā.

Arī Limbažos un Pālē tiks atvērtas publiskās slidotavas.

Savukārt ideja par slidotavas ierīkošanu Valmierā pašvaldībā tiek izskatīta, taču pagaidām vēl nav iespējams pateikt, vai tā tiks īstenota vai nē.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+