Latvijā
Kriminālziņas

Vidzemē iereibis vīrietis nodara miesas bojājumus dzīvesbiedrei0


Valsts policija.
Valsts policija.
Foto: LETA/Ieva Leiniša

Pirmdienas vakarā Vidzemē pēc ģimenes konflikta slimnīcā nogādāta kāda sieviete, kurai miesas bojājumus nodarījis viņas vīrs, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

Pirmdien ap plkst.21.30 pārvaldes apkalpojamā teritorijā tika saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā notiek ģimenes konflikts – vīrietis fiziski ietekmē savu dzīvesbiedri. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vīrietis, būdams alkohola reibumā, nodarījis miesas bojājumus dzīvesbiedrei, tāpēc pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu.

Savukārt cietusī nosūtīta uz medicīnas iestādi.

Vaskāne atgādina, ka policija uz vietas var pieņemt lēmumu par nošķiršanu, savukārt tiesa – nolēmumu par pagaidu aizsardzību. Policija lēmumu par nošķiršanu var piemērot uz laiku līdz astoņām dienām.

Saistītie raksti

Tas nozīmē, ka likumsargi notikuma vietā ar cietušo, pāridarītājam klāt esot, aizpilda pieteikumu policijas lēmumam par nošķiršanu pieņemšanai, kurā var izvēlēties, kādus aizliegumus policijas lēmumā noteikt varmākam.

Šogad nepilnos desmit mēnešos VP Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā pieņemti 84 policijas lēmumi par nošķiršanu.

LA.lv