Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

Vidzemē notiks bāku “medību” ekspedīcija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attēlā Ķurmjrags.

Biedrība “Dabas draugi” 20. decembrī rīkos ekspedīciju “Bāku medības Vidzemē”, informēja biedrības pārstāvis Arvis Ozoliņš.

Ceļa posmā no Rīgas uz Ainažiem turpceļā plānots iepazīt sešas bākas dienas gaismā, bet mājupceļā atklāt kā bākas zibsnī tumsā. Vidzemes bāku apceļošanas ekspedīcijā var piedalīties ikviens, bet ir iepriekš jāpiesakās. Ekspedīciju vadīs Raimonds Rāts.

Ekspedīcija ir turpinājums gada sākumā notikušajām “Bāku medībām Kurzemē”, kuru gaitā divos piegājienos apskatītas skaistākās Kurzemes bākas. Apceļojot Kurzemi, radās ideja, ka noslēdzošo bāku ekspedīciju Vidzemē varētu rīkot ap ziemas saulgriežiem, jo decembrī paliek tumšs jau pēcpusdienā un ir iespējams vienā dienā atklāt gan bāku skaistumu gaismā, gan to burvību tumsā.

Ekspedīcijas grūtības pakāpe ir vidēja, lielāko ceļu plānots veikt ar auto. Pa ceļam ir notiks viens līdz trīs kilometru gari pārgājieni kājām.

Tikšanās vieta ir 20. decembrī plkst.9 Daugavgrīvā, bet noslēgums ap 20 pie Mangaļsalas mola. G rupas lielums ir 25 cilvēki. Interesentiem ir jāpiesakās līdz 17. decembrim, rakstot e-pastu uz “Arvis.Ozolins@gmail.com”.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+