×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. maijs, 2012
Drukāt

Vidzemes partijai iestājies nogaidīšanas periods

gladkins

Pašlaik Vidzemes partijai nav aktīvas sadarbības ar kādu citu politisko partiju reģionos vai Saeimā. Līdzīgi kā citiem politiskajiem spēkiem, iestājies nogaidīšanas periods, kas varētu beigties, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, aģentūrai LETA pastāstīja partijas priekšsēdētājs Rūjienas mērs Guntis Gladkins.

Pirms pašvaldību vēlēšanām būs lielākas aktivitātes, jo lielās partijas gribēs savas pārstāvniecības un sadarbības partnerus reģionos. Arī no pašvaldību vadītājiem pašlaik liela aktivitāte neesot jūtama – daļa dibina savas partijas, piemēram, Valmierā, bet lielākā daļa vienkārši nogaida, situāciju raksturo Gladkins.

Rūjienas mērs piekrīt Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājam Dagnim Straubergam, kas iestājies partijā “Reģionu alianse”, ka reģionu partijām būtu jāapvienojas, tomēr šis jautājums jāskata plašākā kontekstā. Jautājums ir par partiju vadību – kas varētu vadīt apvienoto reģionu partiju. Visticamāk, šis jautājums būs jārisina ap Saeimas vēlēšanu laiku, kurās reģionu partijas kopīgi varētu startēt.

Vidzemes partija tika nodibināta 2011.gada 23.jūlijā. Tās dibināšanu bija apliecinājuši 243 Latvijas pilsoņi. Par partijas priekšsēdētāju ievēlēts Rūjienas mērs Guntis Gladkins, bet bijušais tautpartijietis Krauklis kļuvis par viņa vietnieku. Par Vidzemes partijas priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts arī Alūksnes uzņēmējs Egīls Josts. Pēc Vidzemes partijas dibināšanas kā iespējamie sadarbības partneri tika izvirzītas trīs partijas – Reformu partija, apvienība “Vienotība” un Zaļo un zemnieku savienība. Pirmsvēlēšanu gaisotnē sadarbība neizveidojās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+