×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Vidzemes tirgū sestdien valdīs “Skaņu tirgus”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2014” ietvaros 6. septembrī Vidzemes tirgus Gaļas paviljonā ikkatrs aicināts apmeklēt jauno un jau labi pazīstamo mūzikas grupu koncertus pasākumā “Skaņu tirgus”, kā arī piedalīties kolektīva mākslas darba radīšanā Briseles mākslinieku projekta “Kas mēs esam?” ietvaros, informē rīkotāji.

“Skaņu tirgus” jau no plkst. 21 pulcinās jaunas un jau labi pazīstamas Latvijas mūzikas grupas, kuru repertuāra pamatā ir ritmiska un melodiska mūzika. Koncertu ievadīs programma “Oskars Stroks un Rīgas tango”, bet jau no 21.15 uz skatuves kāps grupas “Coolmans”, “Pirmais kurss”, “MS5”, “Gapoljeri”, “Frontline” un “7Dēli”. Pasākums “Skaņu tirgus” norisināsies līdz pat plkst. 3.00.

Līdztekus muzikālām aktivitātēm jau no plkst. 20 Vidzemes tirgus gaļas paviljonā ikkatrs aicināts apmeklēt Beļģijas mākslinieka Metjū Bogarta un kompānijas “Superbe Interactive” interaktīvo instalāciju “Kas mēs esam?”.

Projekta ietvaros katrs pasākuma apmeklētājs var piedzīvot unikālu iespēju kļūt par “interaktīvu tēmekli”, ar savām kustībām nosakot vietu uz sienas, uz kuru tiek izšauta krāsaina peintbola bumbiņa. Summējot instalācijas apmeklētāju nejaušās un jaušās izvēles nakts gaitā uz sienas veidosies kolektīvās apziņas radīts mākslas darbs.

Projekta “Kas mēs esam” dalība Rīgas “Baltajā naktī” nav nejaušība, jo tas pārstāv “Baltās nakts” starptautisko tīklu – interaktīvā instalācija bijusi 2012. gada Brisles “Baltās nakts”.

“Baltās nakts” pasākumi Vidzemes tirgus Gaļas paviljonā pieejami ikkatram interesentam bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+