Latvijā
Novados

Vidzemnieki uzspēlē hokeju pa pliko. Kā vīri sasildījās?2

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 10.februārī, Ziemeļvidzemes pagastā Grundzālē tika aizvadīts hokeja turnīrs. Kopā 16 apkaimes novadi pulcējās, lai noskaidrotu labākos ripas dzenātājus. Lai atgādinātu par globālās sasilšanas draudiem, kas ik gadu novērojami arī Latvijā, tika organizēts paraugmačs, komandām uz laukuma dodoties bez drēbēm.

Grundzāles hokeja turnīrs tiek organizēts jau otro gadu, piesaistot spēlētājus gan no vietējiem novadiem, gan Rīgas un tālākiem Latvijas reģioniem. Šogad kopā pulcējušies aptuveni 100 dalībnieku.

Kā pastāstīja viens no pasākuma organizatoriem Armands Briedis: “Nevar noliegt, ka šī ir ne tikai Latvijas problēma, bet gan globāla lieta, kas ietekmē ikkatru no mums, nevis tikai hokeja draugus. Leonardo Di Kaprio iedvesmoti, nolēmām šai problēmai pievērst papildus uzmanību un organizēt paraugmaču, kur komandas uz laukuma dodas tikai apakšveļā un ar slidām kājās.”

Pēc aptuveni četru stundu sīvas cīņas uz ledus, noskaidrotas labākās trīs komandas:
komanda “Mazais čmo” no Vidagas, “Baloži” no Baložiem, “Vizmas Vasara” no Smiltenes.

“Plikās komandas, kārtīgi sasildījušās pirtī, turpināja spēli laukumā. Plikais hokejs tika aizvadīts ar lielu jautrību un nosalušiem gurniem. Tomēr, cerams, ka mērķi tas sasniedza un cilvēki aizdomāsies vairāk par globālās sasilšanas sekām. Pretējā gadījumā, pēc pāris ziemām hokeju Latvijā uz dīķa vairs nebūs iespējams spēlēt ne mums, ne mūsu bērniem,” uzsver Armands Briedis.

LA.lv