Latvijā
Sabiedrība

Viedie palīgi ērtai un dinamiskai ikdienai 16

Publicitātes foto

Somfy – ērtai un dinamiskai ikdienai!

Esam sagaidījuši siltāko un gaišāko gadalaiku, kad saule sāk sildīt ne tikai dabu, bet arī dzīvojamo vidi, saimniecības telpas un ne viens vien praktisks saimnieks iedomājas par saules aizsardzības pasākumiem.

Talkā nāk pasaules līdera automatizācijas un motorizācijas risinājumu izstrādāšanā un ražošanā – Somfy, produkti interjera un eksterjera žalūzijām, aizkariem, markīzēm, garāžas un pagalma vārtiem.

Pateicoties produktu kvalitātei, gandrīz pirms 50 gadiem izveidotais franču uzņēmums Somfy visā pasaulē kļuvis par automatizācijas risinājumu un mūsdienu tehnoloģiju līderi. Somfy Grupa 114 filiālēs nodarbina 7800 cilvēkus. Tās 52 aģentūras atrodas 58 pasaules valstīs. Vairāk nekā 158 miljoni pārdotu motoru visā pasaulē. Latvijā Somfy meitas uzņēmums darbojas kopš 2008. gada.

No ārpuses

Ārtelpām Somfy piedāvā daudzveidīgus motorizētus risinājumus. Ja jūs redzat markīzi, ārējo horizontālo žalūziju, rullo žalūziju, auduma žalūziju, aizsargžalūziju – Somfy produkciju –, motors ir tas, kas to darbina.

Aiz logiem ar aizsargžalūzijām jūtamies fiziski un psiholoģiski drošāki (logam priekšā žalūzijas ar putu slāni), tāpat esam pasargāti no svešinieku skatieniem. Iekštelpu aptumšošanai nav nepieciešami biezie aizkari, samazinās ielas troksnis, pateicoties papildu termobarjerai, uzlabojas siltumizolācija. Rullējamās aizsargžalūzijas īpaši novērtējuši privātmāju, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pirmo, otro stāvu iedzīvotāji. Tās nereti izvēlas arī bērnudārziem, birojiem, kultūras u. c. iestādēm.

Savukārt markīžu ierīkošana rada aizsargātas marķētas papildu telpas sajūtu, terasi, kurā varam uzturēties, piemēram, siltos vasaras vakaros… Šādas segtās terases var papildus apsildīt ar infrasarkano sildītāju. Tas savukārt nodrošina to, ka arī vēsākos vakaros zem markīzes varēsiet justies omulīgi. Sildītāju darbina ar tālvadības pulti, kura regulē sildīšanas intensitāti, radot izcilu mājīgumu. Gan dārza svētku viesi, gan ielu kafejnīcu apmeklētāji novērtēs Somfy radīto komforta līmeni un jūsu rūpes. Izmantojot radio tālvadības priekšrocības, markīzi var vadīt, nepieceļoties no krēsla. Markīzes vadības mehāniskais kloķis lai paliek pagātnei! Somfy vienmēr ir vienkāršs un drošs motorizācijas risinājums.

Somfy paredz arī saules un vēja sensorus. Sasniedzot zināmas pakāpes vibrāciju, markīzei liek sabīdīties, tā pasargājot tās mehānismus un audumu no sabojāšanas. Turklāt jūsu klātbūtne nemaz nav nepieciešama.

Aizsardzībai pret stipru vēju un lietu kalpos arī īpašas konstrukcijas markīzes.

Somfy piedāvā arī namruņus privātmājām. Tos iespējams ierīkot vecās zvana poga vietā, nepieciešami vien divi esošie vadi.

Galerijas nosaukums

Iekštelpām

Motorizēt jeb aprīkot ar elektromotoru var jebkura veida iekštelpu žalūzijas – rullo, romiešu, horizontālās, kā arī vertikālās žalūzijas. Pati žalūziju vadība iespējama trīs veidos: attālināti ar pulti vai radiotālvadības slēdzi, ar sienas slēdzi vai caur tā dēvētās “gudrās mājas” centralizētajām vadības ierīcēm.

Ļoti praktiska lieta – vasarā māja nepārkarst, ziemā saglabā optimālu siltumu.

Piemēram, plisē žalūziju jumta automatizētā sistēma būs noderīga, ja jums ir liela stiklota veranda, ziemas dārzs, siltumnīca. Tās automātiska vadība pasargā telpas un augus no pārlieku lielas saules ietekmes, jo vajadzīgajā brīdi, pateicoties pultij ar taimeri, apēnos iekštelpu. Žalūziju vadība ar taimeri nozīmē to, ka žalūzijas atvērsies un aizvērsies automātiski ieprogrammētā laikā, pat tad, kad nebūsiet mājās, radot jūsu klātbūtnes efektu, kas ir būtisks papildu drošības faktors. Savukārt saules sensors automātiski aizvērs žalūzijas, ja saule kļūs pārāk intensīva.

Somfy Sonesse® sērijas motori ir tik klusi, ka pat nemanīsit, kā tie darbojas. Pateicoties motora nelielajam izmēram, tas iederas dažādos interjeros. Šie motori izmantojami visās iekštelpu sistēmās: rullo, romiešu, horizontālajām žalūzijām, projekcijas ekrāniem.

Tikpat ērti un pieejami ir motorizācijas risinājumi aizkariem. Vadu un bezvadu (darbojas ar bateriju) aizkaru motori, klusa to darbība, regulējams ātrums, atvēršana uz vienu vai abām pusēm – padarīs dzīvi krietni ērtāku. Pie komforta pierodam un to novērtējam ļoti ātri. Vai ne?

Der ievērot, ka, verot āra vai iekštelpu žalūzijas ar rokām, mēs tās pakāpeniski bojājam. Piemēram, rullo žalūziju garās aukliņas ir bīstamas dzīvniekiem, maziem bērniem. Pasaulē zināmi pat nāves gadījumi, neuzmanīgi rīkojoties ar tām. Atceraties, cik bieži paši esat sapinušies un raustījuši tās, nezinot, kura aukla uz kuru pusi ver žalūziju?

Gudrā māja

Vadības sistēma privātmājām, arī kompleksiem objektiem – TaHoma® ļauj savienot vienā pārvaldījumā un attālināti vadīt vairākus motorizētos risinājumus. Tos var papildināt pakāpeniski. Piemēram, pateicoties atbilstošai lietotnei savā tālrunī vai datorā, varat pārvaldīt mājas elektrības, apkures sistēmas, drošības sensorus pie logiem, durvīm, vērot gan tiešraidē, gan ierakstā notiekošo iekštelpās un pagalmā, pārvaldīt garāžu vārtus, pagalma vārtus, žalūziju, markīžu, aizkaru darbību. Vadīt dārzā strūklaku, laistīšanas sistēmu, ieslēgt tējkannu un vēl citas priekšrocības.

Ja gadījumā objektā atslēgta elektrība, sistēmas darbību nodrošinās akumulators. Sistēma aprīkota arī ar skaļu trauksmes signālu.

TaHoma® ir saderīga ar citiem Somfy ražotiem produktiem, kā arī ar vadošo ražotāju ierīcēm. Piemēram, Velux® jumta logiem, žalūzijām, atvērējiem.

Kad ierīkot?

Vislabākais laiks interesēties par Somfy produkciju – jau šodien! Izdomājiet, izsapņojiet, izplānojiet katru savu soli. Pārdomājiet, kā darbosies jaunās mājas vārti, durvis. Vai, piebraucot ar auto, katrreiz to atstāsit vaļā durvīm un darbojamies, kamēr paši lietū slēgsiet vārtus. Vai arī pirmo reizi no auto izkāpsit tikai tad, kad iebrauksit siltumā un drošībā savā garāžā. Pārdomājiet optimālu apgaismojuma, apkures programmu, lai jūsu mājas celtniecībā ieguldītie līdzekļi atmaksājas pēc iespējas ātrāk. Dzīve pierāda, ka par papildu žalūzijām, markīzēm, to ērtu darbību iedomājamies, kad māja jau uzbūvēta.

Par motorizēto žalūziju ieviešanu vēlams domāt jau tad, kad mājā vai dzīvoklī notiek remontdarbi. Proti, obligāts nosacījums ir elektropievads loga ailē, un, ja remonts jau pabeigts, elektrības vada izvilkšana radīs liekus sarežģījumus.

Protams, Somfy risinājumus var ieviest dažādos posmos. Sāciet domāt par to jau šodien!

Somfy Latvija:

· Plašs produktu sortiments: elektromotori un vadība interjera un eksterjera žalūzijām, aizkariem, garāžas un pagalma vārtiem.

· Birojs un noliktava Rīgā, Ieriķu ielā 5a.

· Atbalsts vairākās valodās: krievu, angļu, latviešu.

· Pārdomāti, mūsdienīgi un inovatīvi produkti un dizains.

· Ražotāja atbildība: zīmola un produktu reputācija pasaules līmenī, kā arī augsti kvalitātes standarti.

· Plašs sadarbības partneru loks Latvijā un Igaunijā.

· Bezmaksas apmācību programmas sadarbības partneriem.

· Garantijas un pēcgarantijas serviss: rezerves daļas pieejamas noliktavā Rīgā, Ieriķu ielā 5a.

· Garantijas termiņš: 2, 3 vai 5 gadi.

Somfy

Ieriķu iela 5a, Rīga, LV1084

Tālr. 67801840

office_lv@somfy.com
www.somfy.lv

LA.lv