Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
26. oktobris, 2016
Drukāt

Viedpulksteņi par 100 dolāriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viedpulksteņu ražotājs “Pebble” izziņojis kādreiz ļoti populārā modeļa jaunākās versijas – “Pebble 2” un “Pebble 2 SE”.

“Pebble 2” ir nedaudz dārgāks pulksteņa modelis ar iebūvētu optisko sirdsdarbības sensoru, kā arī iespēju pieskatīt miega režīmus. Tāpat pulkstenis sadarbojas arī ar “Apple Health” un “Google Fit” lietotnēm un ir aprīkots ar mikrofonu, kas ļauj ierunāt atbildes uz saņemtajām ziņām, tam ir 30 metru ūdens noturība, kā arī ražotājs sola, ka bez uzlādes pulkstenis izturēs apmēram vienu nedēļu. Savukārt “Pebble 2 SE” no dārgākā brāļa atšķiras ar sirdsdarbības sensora trūkumu. “Pebble 2” maksā 130 dolārus, bet “Pebble 2 SE” 100 dolārus.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+