Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Nu arī bērni varēs spēlēties ar speciāli sev radītu viedpulksteni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ķīniešu ražotājs “Xiaomi” izveidojis bērniem paredzētu viedpulksteni, kas veic visas viedpulksteņu ierastās darbības – piemēram, ar “Mi Bunny Smartwatch” var veikt un saņemt zvanus.

Tāpat to var izmantot arī bērna atrašanās vietas noteikšanai, jo tajā ir iebūvēts GPS un pat tā saucamā SOS poga. Ar GPS palīdzību iespējams iestatīt virtuālās sienas, kas paziņo vecākiem, ja bērns pārkāpis noteikto teritoriju. Pulkstenis aprīkots ar 300 mAh akumulatoru, kas ar vienu uzlādi darbosies pat 6 diennaktis. Lielākoties bērnu izsekošanas ierīce ir dārgs prieks, bet “Xiaomi”, ko var savienot ar “Android” vai “iOS” tālruņiem, maksā vien aptuveni 46 dolārus.

Video:

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+