Ārstēšana

Viedtālrunī varēs pārliecināties, vai acu lēcas vēl derīgas0

Pieaugot viedtālruņu lietotāju skaitam, kuri arvien plašāk izmanto tālruņa specifiskās funkcijas un dažādās programmas, tostarp internetā iegūst informāciju, internetveikals Manaslecas.lv radījis aplikāciju, kas turpmāk atvieglos kontaktlēcu cienītāju ikdienu un palīdzēs rūpīgi sekot līdzi lēcu lietošanas termiņam.

 

Turklāt aplikācijas lietotājam nebūs nepieciešama kontaktlēcu recepte papīra formātā, bet tā vienmēr būs līdzās elektroniskā veidā, tā palīdzot atteikties no liekiem un nobružātiem papīra krājumiem maciņā. Tāpat mobilā aplikācija uzņēmumam ļaus būt vēl tuvāk saviem klientiem, veicinot ātru saziņu un regulāri informējot par aktualitātēm. Īpaši ērts ir aplikācijā pieejamais atgādinājums un dienu skaitītāja widget.

Armīns Graudiņš, Manaslecas.lv direktors: “Manaslecas.lv mobilā aplikācija būs kontaktlēcu lietotāju labākais palīgs ikdienā! Aplikācijas nodrošinātais dienu skaitītājs palīdzēs ļoti precīzi uzskaitīt kontaktlēcu izmantošanas termiņu. Kā zinām, katram kontaktlēcu veidam ir noteikts lietošanas termiņš, kas jāievēro, un to nedrīkst pārsniegt, tādēļ šī aplikācija būs drošākais veids kā uzskaitīt lēcu lietošanas dienas. Ja kādu dienu lēcas netiek lietotas, to var atzīmēt kalendārā un atlikušo lietošanas dienu skaits attiecīgi palielinās. Turklāt aplikācija palīdzēs mūsu saziņu ar klientiem jeb “Mūsējiem” veidot vēl tuvāku, ar vienu pieskārienu, ļaujot lasīt informāciju par aktuālākajiem internetveikala piedāvājumiem, jaunākajām ziņām un, protams, sazināties!”

Manaslecas.lv mobilā aplikācija ir paredzēta Apple viedtālruņiem un viedtālruņiem ar Android operētājsistēmu, tādēļ ikviens Apple lietotājs aplikāciju var lejuplādēt šeit, savukārt topošajiem un esošajiem kontaktlēcu lietotājiem, kuru viedtālruņos ir Android operētājsistēma, jādodas uz Android Market un, lejuplādējot šeit, jāseko tālākiem norādījumiem.

 

Informāciju sagatavoja Kristīne Gruznova, “Manaslecas.lv” sabiedrisko attiecību konsultante.

LA.lv