×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. maijs, 2013
Drukāt

Viedtālruņus Latvijā izmanto katrs piektais iedzīvotājs; planšetes lieto 7%

LETALETA

Latvijā viedtālruņus lieto gandrīz katrs piektais jeb 19% Latvijas iedzīvotāju, kas ir par septiņiem procentpunktiem vairāk nekā pirms gada, secināts pētījumu aģentūras TNS regulārajā interneta patēriņa paradumu pētījumā “TNS Latvia Digital” par šā gada pavasara periodu.

Arvien populārāks kļūst arī planšetdators, kuru lieto jau 7% Latvijas iedzīvotāju.

Pētījumā arī tika mērīta dažādu gan Latvijas, gan ārvalstu interneta lapu lietošanas paradumi. Iegūtie rezultāti liecina, ka joprojām visapmeklētākā interneta vietne pēc vidējās vienas dienas auditorijas rādītājiem Latvijas iedzīvotāju vidū vecumā no 15 līdz 74 gadiem ir “Google”, kuru vidēji dienā apmeklē 45,1% jeb 773 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Otrajā vietā ar 33,2% jeb 569 tūkstošiem lielu auditoriju ierindojies e-pastu serveris “Inbox”, bet trešo vietu ieņem sociālais tīkls “draugiem.lv” ar 28,9% jeb 496 tūkstošiem.

“TNS Latvia Digital” pētījuma mērķis ir iegūt informāciju par pastāvīgo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem paradumiem digitālajā vidē, un tas tiek veikts, izmantojot tiešās datorizētās intervijas respondenta dzīvesvietā. Pētījums veikts laika periodā no šā gada 4.februāra līdz 12.maijam.

TNS ir pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+