×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Vieglāk nopirkt jaunu telefonu


Man ir sabojājies stacionārais telefons. Kurā vietā Siguldā to varētu salabot? Mēģināju no sava mobilā telefona sazvanīt ”Lattelecom”, bet atbildēja automātiskais atbildētājs, prasīja izvēlēties sarunas valodu un vēl ko, bet tā arī nesavienoja manu zvanu ar kādu speciālistu.
 J. Sārnis Siguldā

 

Konstatējot bojājumus iekārtā, pēc palīdzības jāvēršas pie iekārtas ražotāja vai arī veikalā, kur attiecīga prece ir iegādāta, atbild ”Lattelecom” sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja Līga Bite. “Pie pakalpojuma sniedzēja jāvēršas tikai gadījumā, ja konstatētas nepilnības pakalpojuma darbībā. Šādos gadījumos savus klientus aicinām zvanīt pa bezmaksas klientu apkalpošanas tālruni 117,” teic L. Bite.

Gan uzziņu dienestā 1188, gan Siguldas pašvaldībā teic, ka Siguldā nav lielu un pazīstamu uzņēmumu, kas nodarbojas ar šādu telefonu remontu. “Iespējams, ka Siguldā stacionāros telefonus remontē vairākas pašnodarbinātas personas. Cilvēkiem nav izdevīgi veidot lielus uzņēmumus, jo pilsētā pastāv maksātspējīga pieprasījuma trūkums. Stacionāros telefonus vairāk remontē Rīgā,” teic Māris, kurš agrāk Siguldā nodarbojās ar audio un video tehnikas remontu.

Rīgā stacionāro telefonu var salabot, piemēram, veikalos SIA “VEF telefoni” un “Elektronikas servisā”. Taču abu uzņēmumu pārstāvji teic, ka atnestajiem telefoniem ir jābūt samērā jauniem. Padomju laika telefonus neesot iespējams saremontēt, teic “Elektronikas servisa” pārstāve. SIA “VEF telefoni” pārdevējs stāsta, ka sabojāto stacionāro telefonu jānes uz veikalu, jo ir nepieciešama diagnostika. “Dažkārt jaunu telefonu nopirkt ir daudz lētāk. Remonts var maksāt no 7 līdz pat 15 latiem, bet telefonu var nopirkt par Ls 2,50,” teic pārdevējs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+