×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. septembris, 2017
Drukāt

Kā līdzjutēji vērtē mūsu basketbola izlases izredzes Eiropas čempionātā?

Cik reižu Latvijas himnu klausīties un tai līdzi dziedāt mūsu basketbolisti varēs Stambulā? Foto - Juris KalniņšCik reižu Latvijas himnu klausīties un tai līdzi dziedāt mūsu basketbolisti varēs Stambulā? Foto - Juris Kalniņš

Reinis Važa, strādā bērnu slimnīcā:
“Sastāvs ir ļoti labs, īpaši pirmais piecnieks – tā ir augstākā klase. Mazliet bail par rezervistu soliņa pienesumu, jo tas daudz ko izšķirs. Tāpat uzskatu, ka kliboja pārbaudes spēļu plānošana, jo bija tikai viena nopietna spēle ar Lietuvu, turklāt pilnā sastāvā aizvadījām tikai divas spēles. Ļoti pārsteidza Rolanda Freimaņa atskaitīšana no izlases. Tā kā Anžejs Pasečņiks atteica izlasei, tas iecirta vēl lielāku robu garajā galā, jo Kristapam Porziņģim tagad nāksies spēlēt centra pozīcijā – pret fiziskajiem Eiropas centriem būs problēmas. Pretinieki nebūs vienkārši. Lielākie draudi – serbi un mājinieki turki atmo-sfēras dēļ. Ceru uz tikšanu pusfinālā.”

Toms Kursītis, “Communications & Strategies” vecākais projektu vadītājs:
“Izlases sastāvs ir ļoti spēcīgs un talantīgs, vienīgi pietrūkst Ojāra Siliņa aizsardzībā. Mani pārsteidza divu garo spēlētāju neuzaicināšana vismaz uz treniņnometni, jo bija skaidrs, ka Pasečņiks nepalīdzēs. Pretinieku vienībās ir spēcīgi centra spēlētāji. Izskatās, ka mūsu komandas iekšējais mikroklimats ir ļoti labs, kas būs nozīmīgi grūtos brīžos. Gribēju vēl kādu pārbaudes spēli ar labākajām izlasēm, piemēram, Spāniju, Franciju – varētu labāk saprast savus mīnusus. Runājot par pretiniekiem, jāteic, ka serbiem trūkst ļoti daudz potenciālo līderu, taču viņu sastāvs tāpat ir iespaidīgs. Turcija kā mājiniece būs bīstama, bet “tumšais zirdziņš” būs Krievija. Vieglu spēļu nebūs, bet domāju, ka grupā būsim otrie un tiksim līdz pusfinālam.”

Gints Rotčenokovs, strādā “SnapTest.lv”:
“Sastāvs ir tuvu optimālajam. Pats biju uz divām pārbaudes spēlēm, taču domāju, ka vajadzēja izlasei ieplānot vēl vismaz vienu pārbaudes spēli. Spēles ar Serbiju, Turciju, varbūt arī Krieviju būs ļoti smagas, bet pret Lielbritāniju un Beļģiju nedrīkst darīt muļķības. No mūsu izlases sagaidu finišu četriniekā, minimums – astoņniekā.”

Pievienot komentāru

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. TV tematiskās pakas

Nacionālā apvienība šonedēļ koalīcijas padomē aicināja valdību veidojošās partijas “spert izlēmīgus soļus valsts informatīvās telpas aizsardzībā”, jo “absurda situācija, ka valstij piederošais uzņēmums “Lattelecom” ar plašu Kremļa televīzijas kanālu piedāvājumu savās paketēs faktiski darbojas pretēji Latvijas drošības interesēm.”

“Lattelecom” padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins, televīzijā diskutējot par iespējām ierobežot Krievijas propagandas TV kanālus, sacīja: “Lielākā daļa mūsu klientu – apmēram trīs ceturtdaļas klientu – izsakās ļoti negatīvi par varbūtību, ka viņu TV pamatpakā varētu nebūt šo Krievijas kanālu. Līdz ar to tīri komerciāli tas būtu absolūti nepieļaujams lēmums.” Tiem klientiem, kas vaicā, kāpēc netiek dota iespēja izvēlēties tādas paketes, kurās nav Krievijas kanālu, “Lattelecom” parasti atbild, ka lētāk no biznesa viedokļa ir iekļaut Krievijas kanālus, bet, ja veidotu kanālu paketi bez tiem, tā patērētājiem izmaksātu ļoti dārgi.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+