Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
2. septembris, 2017
Drukāt

Kā līdzjutēji vērtē mūsu basketbola izlases izredzes Eiropas čempionātā?

Cik reižu Latvijas himnu klausīties un tai līdzi dziedāt mūsu basketbolisti varēs Stambulā? Foto - Juris KalniņšCik reižu Latvijas himnu klausīties un tai līdzi dziedāt mūsu basketbolisti varēs Stambulā? Foto - Juris Kalniņš

Reinis Važa, strādā bērnu slimnīcā:
“Sastāvs ir ļoti labs, īpaši pirmais piecnieks – tā ir augstākā klase. Mazliet bail par rezervistu soliņa pienesumu, jo tas daudz ko izšķirs. Tāpat uzskatu, ka kliboja pārbaudes spēļu plānošana, jo bija tikai viena nopietna spēle ar Lietuvu, turklāt pilnā sastāvā aizvadījām tikai divas spēles. Ļoti pārsteidza Rolanda Freimaņa atskaitīšana no izlases. Tā kā Anžejs Pasečņiks atteica izlasei, tas iecirta vēl lielāku robu garajā galā, jo Kristapam Porziņģim tagad nāksies spēlēt centra pozīcijā – pret fiziskajiem Eiropas centriem būs problēmas. Pretinieki nebūs vienkārši. Lielākie draudi – serbi un mājinieki turki atmo-sfēras dēļ. Ceru uz tikšanu pusfinālā.”

Toms Kursītis, “Communications & Strategies” vecākais projektu vadītājs:
“Izlases sastāvs ir ļoti spēcīgs un talantīgs, vienīgi pietrūkst Ojāra Siliņa aizsardzībā. Mani pārsteidza divu garo spēlētāju neuzaicināšana vismaz uz treniņnometni, jo bija skaidrs, ka Pasečņiks nepalīdzēs. Pretinieku vienībās ir spēcīgi centra spēlētāji. Izskatās, ka mūsu komandas iekšējais mikroklimats ir ļoti labs, kas būs nozīmīgi grūtos brīžos. Gribēju vēl kādu pārbaudes spēli ar labākajām izlasēm, piemēram, Spāniju, Franciju – varētu labāk saprast savus mīnusus. Runājot par pretiniekiem, jāteic, ka serbiem trūkst ļoti daudz potenciālo līderu, taču viņu sastāvs tāpat ir iespaidīgs. Turcija kā mājiniece būs bīstama, bet “tumšais zirdziņš” būs Krievija. Vieglu spēļu nebūs, bet domāju, ka grupā būsim otrie un tiksim līdz pusfinālam.”

Gints Rotčenokovs, strādā “SnapTest.lv”:
“Sastāvs ir tuvu optimālajam. Pats biju uz divām pārbaudes spēlēm, taču domāju, ka vajadzēja izlasei ieplānot vēl vismaz vienu pārbaudes spēli. Spēles ar Serbiju, Turciju, varbūt arī Krieviju būs ļoti smagas, bet pret Lielbritāniju un Beļģiju nedrīkst darīt muļķības. No mūsu izlases sagaidu finišu četriniekā, minimums – astoņniekā.”

Pievienot komentāru

Harijs Tumans: Kā savaldīt "ciklopus" un pasargāt valsts intereses (6)Gaidot valsts simtgadi, dažādu šim svarīgajam notikumam veltīto pasākumu un ieceru saraksts kļūst aizvien garāks.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Ziemeļkoreju nevar apturēt

Visas pasaules politiķu uzmanības lokā šonedēļ atkal nonākusi Ziemeļkoreja saistībā ar tās radītajiem kodoldraudiem. Ziemeļkoreja pagājšpiektdien izšāva austrumu virzienā vidēja darbības rādiusa ballistisko raķeti, kas pārlidoja Japānu un nokrita Klusajā okeānā. Raķete nolidoja 3700 km, kas ir lielākais attālums, kas nolidots Ziemeļkorejas ballistisko raķešu izmēģinājumos. ANO Drošības padome stingri nosodīja šo “augsti provokatīvo” soli. Taču Ziemeļkorejas vadītājs Kims Čenuns solīja pabeigt šīs valsts kodolieroču programmu, neraugoties uz pastiprinātām sankcijām pret Phenjanu. Kims sacīja, ka Ziemeļkorejas ieroču attīstības galīgais mērķis ir panākt “reālu spēku līdzsvaru” ar ASV. Atbilstoši ASV aplēsēm, Ziemeļkorejas bruņojumā ir līdz 60 kodolieročiem.

Vai partijām jāpalielina valsts budžeta finansējums?
Agris Liepiņš: Nepilsoņu lamatas (36)Pilsonības jautājumi ir līdzvērtīgi valsts teritoriālās neaizskaramības jautājumiem!
Viss var būt taisnība, izņemot to, kas tiek drukāts (18)Sudrabas komisijā žurnālistu organizācijas viena otru apsmidzina ar indīgām ķimikālijām
Rita Našeniece: Impērijas brīvprātīgie palīgi (96)Piederību valstij nenodrošina uztiepti papīri. To nodrošina audzināšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+