×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. augusts, 2014
Drukāt

Policisti Jelgavā uziet namu, kur vienā istabā audzē 18 suņus (4)

suns_vainigs1

Kāda Jelgavas privātā nama iemītniece sava īpašuma vienā istabā audzē 18 suņus, informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijā (JPPP).

Pēc anonīma ziņojuma JPPP darbinieki uzzinājuši, ka kādā namā Jelgavā, Kreimeņu ielā tā iemītniece turot lielu daudzumu suņu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatējuši, ka 57 gadus vecā sieviete audzē 18 suņus pārdošanai. Sieviete uzrādījusi visu suņu vakcinācijas apliecības, taču izrādījies, ka tām beidzies derīguma termiņš. Sieviete apsolījusi visus suņus vakcinēt, savukārt JPPP norādīja, ka tiks kontrolēts, vai viņa savu solījumu tiešām pildīs.

JPPP pārstāve Sandra Rence pastāstīja, ka suņu šķirne nav bijusi nosakāmā, taču tie visi bijuši neliela auguma. 10 kvadrātmetrus lielajā istabā atrasti ievietoti seši metāla krātiņi, un katrā no tiem mitinājušies trīs suņi.

Saimniece nav ielaidusies ar policistiem nekādās pārrunās, kā arī kategoriski iebildusi pret to, ka viņas suņi varētu tikt fotografēti.

Dzīvoklī valdījusi nepatīkama smaka. Par konstatēto informēts Pārtikas un veterinārais dienests.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. kamēr būs bezdokumentu un lēti ”šķirnes” suņu pircēji, tikmēr būs tādi ”audzētāji” 🙁

  2. Vēl viena suņu dīlere. Cik tādu Latvijā nav, lai iedzīvotos uz suņu rēķina, pati strādāt godīgu darbu negrib, bet pavairot dzīvnieciņus un pārdot, lai tikai pašai nav jāstrādā to grib.Tas tāpat kā dzīvot uz bērnu pabalsta rēķina.

  3. tas tak ir pāri visām robežām,VECENI ARI IELIKT KRĀTIŅĀ!

  4. Taurīša meitas uzņēmums…

Draugiem Facebook Twitter Google+