Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
28. augusts, 2012
Drukāt

Viena kļūdiņa svītro visu

Foto - WhatcarFoto - Whatcar

Šī vēsā augusta pēdējā nedēļas nogale bija pavisam un pilnīgi pēdējā 30 gadus vecā Igaunijas autožurnālista Urmasa Ojas īsajā, skaistajā un ātrajā braucienā. Nakts vidū viņa vadītais testa auto Tallinas nomalē trāpīja betona tilta balstā un izšķīda. Nekad un neviens neuzzinās iemeslus, jo Urmass brauca viens, un arī nomaļi aculiecinieki pagaidām nav pieteikušies.


 

Kolēģi brauc dažādi. Pazīstu igauņus, kuri ripina rāmākajā opapu stilā. Lietuvieši kopumā sportiskāki, daudzi pat piedalās dažādu līmeņu sacensībās. Urmass arī to darīja. Maskavas un Pēterburgas krievi lielākoties ir bijušie sportisti un brauc ļoti ātri. Gadās viņiem avārijas. Bet sīkas. Lai cik dīvaini tas izklausās – visdullāk brauc lielo valstu, lielo specializēto auto izdevumu žurnālisti. Viņu sauklis – katra auto iespējas var novērtēt tikai uz īsta riska robežas. Šķiet, Urmass, kļuvis par “Top Gear” Igaunijas izdevuma redaktoru, arī bija pieņēmis šo principu, kura zonā uzzināt un uzrakstīt neapšaubāmi var daudz, taču pat viena kļūdiņa svītro visu.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+