Latvijā
Sabiedrība

Viena skola vēl bez VUGD atzinuma pirms Dziesmu svētku atklāšanas0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Zane Bitere/LETA

Pirms XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku atklāšanas 72 no 73 izglītības iestādēm saņēmušas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) atzinumu dalībnieku izmitināšanai, savukārt vienai skolai atzinumu plānots piešķirt tuvākajā laikā, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Viņš pauda, ka piektdien, 29.jūnijā VUGD atzinumu dalībnieku izmitināšanai bija saņēmušas 72 no 73 izglītības iestādēm. Pēdējo skolu, kura vēl nav saņēmusi atzinumu, VUGD pārbaudīs pirmdien, 2.jūlijā. “Satraukumam pamata nav, jo pēdējā skolā dalībnieki nāk iekšā otrdien,” skaidroja Palkavniece.

Kā ziņots, ar koru konkursa finālu “Dziesmu kari” Latvijas Universitātes Lielajā aulā šodien atklāta XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku nedēļa, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā Dziesmu svētku birojā.

Līdz 8.jūlijam Rīgā norisinās XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē.

LA.lv