Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Viena tālvadības pults visam

Foto no www.logitech.comFoto no www.logitech.com

Kompānija “Logitech” izstrādājusi jaunāko universālo tālvadības pulti “Harmony Elite” ar skārienekrānu. Ar pulti var kontrolēt līdz pat 15 ierīcēm – vairs nevajadzēs maldīties vairāku tālvadības pulšu jūrā.

Pulti var savienot arī ar “iOS” vai “Android” darbinātiem viedtālruņiem vai planšetdatoriem, izmantojot speciāli izveidotu “Harmony” lietotni. Tādējādi iespējams kontrolēt ierīces arī no attāluma, piemēram, lai izslēgtu televizoru. Ierīcei nāk klāt bateriju lādējoša dokstacija, kas automātiski papildina bateriju ikreiz, kad ierīci noliek nelielajā lādēšanas ierīcē. Nelielās viedās pults cena gan ir apmēram 280 eiro, kas ir astronomiska cena.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+