×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

Vienas nakts laikā nodeg vairāki auto; aizdomas par dedzināšanu

Kadrs no videoKadrs no video

Naktī uz trešdienu glābēji saņēmuši izsaukumus, gan uz Ventspili, gan Ikšķili, gan divām vietām galvaspilsētā, kur jau tumšajā diennakts laikā uzliesmojuši automobiļi, informē LNT raidījums “Degpunktā”.

Rīgā pirmais izsaukums par degošiem spēkratiem saņemts īsi pēc vieniem naktī. Kāds Sarkandaugavas iedzīvotājs pie vietējā bāra ievērojis liesmu pārņemtu auto.

Tā kā nelaime notikusi pavisam netālu no ugunsdzēsēju depo, jau pēc trīs minūtēm šeit ieradušies glābēji.

Par nožēlu, nelaime notikusi klusā, tumšā pagalmā, tādēļ vīriem tā arī nav izdevies sastapt aculieciniekus, kuri varētu atklāt, kā tieši sācies ugunsgrēks.

Automašīnas īpašniece Anita par notikušo uzzinājusi tikai no rīta, kad grasījusies doties uz darbu. Kundze apgalvo, ka ienaidnieku, kas spētu šādi rīkoties, viņai nav. Arī pats automobilis iegādāts salīdzinoši nesen.

Uz savas ādas nu jāizbauda teiciena – nelaime nenāk brēkdama – jēga. Negaidīti gaisā izkūpējuši vairāki tūkstoši eiro, un ir tikai pavisam neliela cerība, kaut daļu zudušās naudas atgūt.

Likumsargi ķērušies arī pie pārējo aizvadītajā naktī reģistrēto notikumu šķetināšanas. It visos gadījumos, izmeklētājiem apskatot vien nodegušos auto jeb, pareizāk sakot, to kas no braucamrīkiem atlicis, ir jāatbild uz šo nebūt ne vieglo jautājumu – kas izraisījis šīs nelaimes?

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+