Ekonomika
Nauda

Vieni no populārākajiem kredītu pakalpojumiem 16

Foto Fotolia

Ātrie kredīti internetā ir vārdu salikums, kuru dzirdējis teju ikviens Latvijas iedzīvotājs. Taču, lai šī pakalpojuma izmantošana neradītu liekus sarežģījumus, pirms ātrā kredīta pieteikšanas šis solis kārtīgi jāizvērtē.

Visa pamatā – pārdomāta aizņemšanās

Kā jau iespējams noprast pēc to nosaukuma, ātrie kredīti internetā pieejami ātri un vienkārši, un tāda ir to pamatfunkcija – sniegt iespēju iegūt nepieciešamo naudas summu dažās minūtēs. Taču tas nenozīmē, ka pret šo finanšu pakalpojumu vari izturēties vieglprātīgi – pirms aizņemšanās Tev noteikti jāapdomā vairāki aspekti:

Kādam mērķim naudu vēlies tērēt – ātrie kredīti ir paredzēti situācijām, kad radušies pēkšņi izdevumi, kurus nav iespējams atlikt, piemēram, jāapmeklē ārsts, jāapmaksā rēķini, jāveic automašīnas remonts utt. Savukārt, ja naudu vēlies tērēt izklaidei, spontāniem pirkumiem vai arī ar to palīdzību vēlies tikt vaļā no ieilgušām finansiāla rakstura grūtībām, ātrais kredīts nav Tev piemērota opcija;

Vai spēsi kredītu noteiktajā termiņā atmaksāt – aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka līdz konkrētajam datumam Tev būs pietiekami daudz brīvo līdzekļu, lai varētu veikt kredīta atmaksu. Lai gan lielākā daļa aizdevēju piedāvā kredīta termiņa pagarināšanas opciju, uz šo iespēju nepaļaujies – tā var radīt papildus izmaksas un sarežģījumus;

Kurš no aizdevējiem piedāvā Tavai situācijai piemērotāko kredītu – ātrie kredīti internetā ir plaši izplatīts pakalpojums, un to piedāvā vairāk nekā 10 dažādi uzņēmumi, turklāt to skaits aug. Tādēļ, pirms aizņemies, iepazīsties ar pēc iespējas vairākiem kredītdevēju piedāvājumiem, pievēršot uzmanību tādiem parametriem kā pieejamās naudas apjomam, atmaksas termiņam, komisijas maksai. To vari izdarīt gan apmeklējot katra kredītdevēja mājaslapu, gan iepazīstoties ar informāciju kādā no mājaslapām, kurās tiek apkopota informācija par lielākajiem ātro kredītu sniedzējiem.

Savukārt, ja uzskati, kā ātrais kredīts internetā ir Tavai situācijai piemērots pakalpojums, kā arī esi pārliecināts par savām iespējām naudu noteiktajā termiņā atdot, atceries, ka pirms pieteikšanās kredītam obligāti jāizlasa kredītlīnijas līgums!
Kā norisinās aizņemšanās process?

Kad esi izvēlējies piemērotāko aizdevēju, Tev nepieciešams veikt šādus soļus:
Dodies uz uzņēmuma mājaslapu un veic reģistrēšanos – tās laikā Tev būs jānorāda svarīgākā informācija par sevi, kā arī uz uzņēmuma kontu jānosūta 0.01 eiro, lai iestādes darbinieki varētu pārliecināties, ka nauda nonāks tieši Tavā bankas kontā;
Izvēlies nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu;

Gaidi ziņu – pēc pieteikšanās kredītam Tavu pieteikumu operatīvi izskatīs, un pēc dažām minūtēm saņemsi ziņu par to, vai kredīts Tev tiks izsniegts. Ja atbilde būs pozitīva, nauda pēc, aptuveni, 15 minūtēm nonāks Tavā bankas kontā.

Ātrie kredīti internetā spēj palīdzēt dažādās situācijās, taču pirms to izmantošanas rūpīgi apsver savas iespējas kredītu atmaksāt – aizņemies atbildīgi! Tavs ātro kredītu salīdzināšanas palīgs – zuz.lv.

LA.lv