Sports
Citi sporta veidi

Vieni zaudē norvēģiem, otri sabojā dzimšanas dienu 0

fivb.com

Latvijas spēcīgākie pludmales volejbola pāri Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Šveices pilsētā Gštādē notiekošā piecu zvaigžņu Pasaules kausa “Major” kategorijas turnīra pamatsacensību otrajos mačos.

Sacensībās ar piekto numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 1-2 (22:20, 18:21, 9:15) piekāpās norvēģiem Annešu Berncenu-Molu Kristianu un Sannliju Sērumu, kuriem ir 21.numurs.
Ppirmajā mačā trešdien Latvijas sportisti ar 2-0 (21:19, 21:9) apspēlēja itāļus Aleksu Ranjēri un Adrianu Karambulu, kuriem sacensībās ir 27.numurs.
Savukārt grupas noslēgumā piektdien viņiem pretim stāsies ar 12.numuru izliktie krievi Oļegs Stojanovskis un Artjoms Jarzutkins, kuri pagājušajā nedēļā bija ceturtie “Major” etapā Porečā.

Pēc divām kārtām divas uzvaras ir norvēģiem, Samoilovs un Šmēdiņš, kā arī Ranjēri un Karambula izcīnījuši pa vienam panākumam, bet krievu sportistiem ir divas neveiksmes.

Saistītie raksti

Tikmēr Pļaviņš un Regža, kuri izlikti ar 23.numuru, ceturtdien ar 0-2 (16:21, 14:21) zaudēja krieviem Ņikitam Ļaminam un Vjačeslavam Krasiļņikovam, kuriem ir septītais numurs.
Ceturtdien ir Regžas dzimšanas diena, bet sportisti cieta otro neveiksmi, jo dienu iepriekš ar 0-2 (15:21, 13:21) ļoti pārliecinoši piekāpās arī ar desmito numuru izliktajiem poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram.
G apakšgrupas noslēgumā Pļaviņš un Regža piektdien tiksies ar turnīra 26.numuru Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli no Beļģijas.
Pēc divām kārtām divas uzvaras ir poļiem, bet pa uzvarai guvuši Krievijas un Beļģijas dueti.

Pēc apakšgrupu turnīra trīs labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Grupu uzvarētāji automātiski kvalificēsies astotdaļfinālam, bet otro un trešo vietu guvušās komandas sacentīsies izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā.

LA.lv