Reuters/Scanpix

Vienīgais NHL palikušais latvietis Girgensons rezultatīvi piespēlē 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli priekšpēdējā Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas pārbaudes spēlē, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda cieta zaudējumu.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

“Sabres” viesos ar 4:5 (1:1, 1:2, 2:2) piekāpās pērnās sezonas Stenlija kausa ieguvējai Pitsburgas “Penguins”, kuras rindās pirmssezonā spēlēja arī uzbrucējs Teodors Bļugers, taču otrdien tika nosūtīts uz fārmklubu Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Girgensons ar rezultatīvu piespēli atzīmējās spēles sestajā minūtē, kad palīdzēja krievu aizsargam Viktoram Antipinam panākt neizšķirtu 1:1.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem, trīs spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Piektdien “Sabres” aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas, savā laukumā uzņemot Ņujorkas “Islanders”, kuras rindās šoruden spēlēja latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš gan tika ievietots atteikumu draftā, bet pēc tam nosūtīts uz AHL.

NHL treniņnometnēs sākotnēji bija seši latviešu hokejisti, bet tagad palicis tikai Girgensons. Bez Bļugera un Gudļevska treniņnometnē piedalījās vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kurš centās izkarot vietu Kolumbusas “Blue Jackets”, Toronto “Maple Leafs” pārstāvēja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, bet Sanhosē “Sharks” rindās bija vēl viens uzbrucējs Rūdolfs Balcers.