×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Vienkārši grima triki, kas seju optiski padarīs kalsnāku

Foto no harpersbazaar.comFoto no harpersbazaar.com

Nav noslēpums, ka ar grima palīdzību, to prasmīgi uzklājot, izskatu ir iespējams visai ievērojami mainīt. Maskē defektus, izcel priekšrocības un lepojies ar filmu zvaigznes cienīgu tēlu! Grima ieteikumus, kā ar atbilstoši uzklātas kosmētikas palīdzību padarīt seju kalsnāku, izceļot tās vaibstus, sniedz Dailymakeover.com.
Gluži kā vizuālajā mākslā, arī grimā tumšie toņi piešķir dziļumu un izceļ leņķus, savukārt gaišie – veido apjomu un ļauj atstaroties gaismai. Izmanto šo īpašību savā labā, grima uzklāšanā lietojot matējošu bronzeri vai vaigu ēnas, kas ir toni līdz divus tumšākas par ādas dabisko toni, kā arī izgaismojošu līdzekli, kas sejai piešķirs veselīgu mirdzumu un izcels tās izvirzītākās daļas.

Jāpiebilst, ka, uzklājot grimu, ieteicams lietot grima otiņu vai kosmētikas sūklīti šķidrajiem līdzekļiem, savukārt krēmveida tekstūras kosmētiku uzklāt ar pirkstiem. Bet birstošo kosmētiku sejai uzklāj ar atbilstošas struktūras un lieluma otiņām!

Lai seja izskatītos kalsnāka, ar tumšākas krāsas līdzekli ieēno vaigus diagonāles virzienā no vaiga centra līdz deniņiem. Lai ēnojums būtu simetriskāks, vari ievilkt vaigus un sakniebt lūpas, imitējot zivs muti.

Protams, pēc ēnojuma uzklāšanas atceries to izlīdzināt un vienmērīgi sapludināt toņu pārejas. Jāpiebilst, ka, jo augstākā punktā sāksi ēnojumu, jo izcilnāki izskatīsies vaigu kauli. Tiesa, nepiemirsti ieēnot to vidusdaļu zem vaigu kaula līnijas, lai radītu dabisku ēnas kritumu! Vaigu krāsošanu noslēdz ar izgaismojoša līdzekļa uzklāšanu uz vaigu kauliem un zem acīm to ārējos stūros.

Ja vēlies padarīt mazāk apjomīgu degunu, tā sānu daļās uzklāj tumšākas krāsas līdzekli, vidusdaļai, savukārt, izvēloties gaismu atstarojošu līdzekli. Sapludini toņu pārejas vienmērīgā ēnojumā, neaizmirstot par deguna nopūderēšanu!

Lai maskētu iespējamo dubultzodu vai vienkārši padarītu žokļa līniju maigāku, gar to izpludini bronzeri, tā piešķirot sejai izteiksmīgākas kontūras. Jāpiebilst, ka šis paņēmies lieliski darbojas arī fotosesijās, novēršot dubultzoda pavīdēšanu, kas nereti sabojā pat lieliskākās fotogrāfijas.

Ja vēlies, lai seja izskatītos slaidāka, izvēlies izcelt acis, nevis lūpas. Košas un spilgtas lūpas pievērš uzmanību vaigu un zoda daļai, palielinot šo zonu apjomu vizuāli, savukārt tumšāk ēnotas acis liek skatienam koncentrēties sejas vidusdaļā un acu augstumā. Tādējādi tā attiecīgi arī izskatīsies kalsnāka.

Lai izceltu skatienu, sapludini trīs toņu acu ēnas, radot toņkārtas pāreju no gaišākās uz tumšāko krāsu acs ārējā kaktiņā. Tāpat gar skropstām uz augšējā plaukstiņa novelc tumšu līniju, to izpludinot virzienā uz deniņiem un radot kaķacs efektu, savukārt apakšējā plakstiņa iekšpusi tonē ar baltu perlamutra zīmuli, kas skatienu padarīs dzidrāku. Tāpat neaizmirsti arī par skropstu nokrāsošanu!

Ne mazāks svarīgs elements grima veidošanā ir uzacis. Seja izskatīsies slaidāka tad, ja veidosi nelielu uzacu loku tā augstākajai vietai atrodoties vienā līnijā ar acs varavīksnenes malu. Šādi seja tiks optiski it kā pagarināta, tās formai vairāk līdzinoties ovālam un izskatoties proporcionālākai un kalsnākai.

Spēlējies arī ar gaismu – uzklāj gaismu atstarojošu līdzekli zem uzacu loka, virs vaigu kauliem un augšlūpas izliekuma zem deguna, kā arī zoda un deguna vidusdaļā. Neaizmirsti arī par pieres nopūderēšanu, zonu ap matiem un deniņiem krāsojot tumšākā tonī nekā tās centru. Šādi pierei tiks optiski piešķirta trijstūra forma, vienlaikus izceļoties arī vaigu kauliem un veidojoties samērīgām sejas proporcijām.

 

delfivina

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+