×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2014
Drukāt

Vienkāršs veids, kā mājas apstākļos padarīt ievērojami baltākus zobus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Veselīgs un mirdzošs smaids ar pēc iespējas baltākiem zobiem ir ikviena cilvēka galvenā vēlme, kas nosaukta, atbildot uz jautājumu par lietām, ko vēlamies uzlabot savā izskatā. Ja arī tev šīs tēma ir aktuāla, uzzini, kā zobus baltināt, nekaitējot to veselībai un netērējot liekus līdzekļus!
Kulinārijā plaši pielietotā kurkuma ir ne tikai lieliska garšviela, bet arī darbojas kā spēcīgs antiseptiķis un tās antibakteriālo īpašību dēļ pielietojama arī tautas medicīnā.Tāpat, kā izrādās, kurkumu varam lietot arī skaistumkopšanā, ja vēlamies iegūt baltākus zobus un mirdzošāku smaidu. Šai sakarā vienkāršu un mājās pagatavojamu “balinātāja” recepti piedāvā ārvalstu mediji:

Sajauc pusi tējkarotes kurkumas ar ūdeni, līdz izveidojas pastas konsistence. Tad uzklāj to zobu birstei un iztīri zobus, kas jau notīrīti ar zobupastu. Tāpat vari kurkumu zobiem uzklāt ar pirkstu, paturēt divas minūtes un tad izskalot muti.

Ja vēlies kurkumu lietot profilaktiskos nolūkos, pievieno tās pulveri zobupastai ikdienā vai arī sajauc pusi tējkarotes garšvielas ar ūdeni un izmanto to kā zobu skalošanas līdzekli.

Tiesa, izmantojot garšvielu zobu baltināšanai, jāatceras, ka tā ir spēcīga krāsviela un, nonākusi uz mēbeļu virsmām, ādas un apģērba, iekrāsos to spilgti dzeltenu.

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+