×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Vienmēr esmu bijusi baltais zvirbulis. Saruna ar dziedātāju Agnesi Rakovsku (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dziedātāja Agnese Rakovska, grupas “Triānas parks” seja, balss un dvēsele, ir neatlaidīga māksliniece, kura nevairās izmēģināt jaunus ceļus mākslā un mūzikā, jo uzskata, ka jaunrades pamatā ir bagāta pieredze. Viņas savdabīgo balsi, neparasto skatuves tēlu un oriģinālo mūziku ir pamanījuši ārzemēs, bet Latvijā dziedātāja saņem sadarbības piedāvājumus no pieredzējušiem komponistiem. Šovasar artistiskā dziedātāja izmēģina spēkus arī teātra mākslā, iejūtoties koķetās skroderjaunkundzes Zāras lomā Rūdolfa Blaumaņa lugas “Skroderdienas Silmačos” iestudējumā, kas Latvijas pilsētās būs skatāms no 18. līdz 22. jūnijam.

Agnese ir spilgts piemērs faktam, ka mūsdienās dziedātājam jābūt apveltītam ne tikai ar labu balsi, pievilcīgu ārieni, bet aktiera dotībām. Viss minētais viņai piemīt – mazliet piesmacis balss tembrs, kam Latvijā nav līdzīga, āriene, kas ļauj izskatīties nevainojami ikreiz, kad Agnese kāpj uz skatuves, un, ne mazāk svarīgi – gluži dabiska transformēšanās spēja, kas ikvienu viņas uznācienu liek uztvert kā mazu izrādi, pilnu mūsdienu popkultūras košajiem atribūtiem. Ne velti Agnese guva pamatīgu skatītāju un profesionāļu atzinību, startējot televīzijā popzvaigžņu atdarināšanas šovā “Izklausies redzēts”.

“Līdz šovam pati nemaz nebiju piefiksējusi, ka man varētu piemist kāda aktrises spēja – transformēties, iejusties citā domāšanā, tēlā. Protams, profesionālā līmenī nekad par to nebiju domājusi. Iespējams, man tas ir no mammas – viņai ir skaista, skaļa balss un lieliskas aktrises dotības,” stāsta dziedātāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ESMU PRIECIGA PAR TEVI TEVI NEBAIDA NEKADAS GRUTIBAS ESI VIENKARSI MALACIS

Draugiem Facebook Twitter Google+