×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. oktobris, 2014
Drukāt

Vienojas par pirmo stacionāro radaru piegādi; iekārtas uz ceļiem būs jau šogad (7)

Ilustratīvs attēlsIlustratīvs attēls

Pirmos 16 stacionāros fotoradarus Ceļu satiksmes un drošības direkcijai (CSDD) piegādās SIA “Reck” no Nīderlandes uzņēmuma “Gatso”. Par radaru iepirkuma pirmā posma rezultātiem informē CSDD.

16 stacionāro radaru iepirkuma līgumcena ir 896 786,88 eiro (bez PVN). Saskaņā ar valdības vasarā lemto radaru iegādes izmaksas segs CSDD no savas peļņas, informē direkcijā.

Nīderlandes uzņēmums “Gatso” stacionāro radaru ražošanas jomā darbojas vairākus gadu desmitus, un tā iekārtas tiek izmantotas apmēram 60 pasaules valstīs. Iekārtu piegādātājam SIA “Reck” fotoradaru darbības uzturēšana jānodrošina vēl piecus gadus pēc to nodošanas ekspluatācijā.

Kā norāda CSDD, pirmie stacionārie fotoradari uz Latvijas ceļiem būs jau šajā gadā. Plānots, ka radari tiks uzstādīti vietās, par kurām jau iepriekš veikta padziļināta analīze un kuras atbilstoši tehniski iekārtotas. Par radaru atrašanās vietām un papildinformāciju par stacionārajām ātruma kontroles mērierīcēm iespējams uzzināt šeit.

CSDD informē, ka līdz ar to ir noslēdzies direkcijas izsludinātais stacionāro fororadaru piegādes iepirkuma pirmais posms, kas paredz iegādāties 16 transportlīdzekļu ātruma kontroles stacionāro iekārtas ar Doplera principu. Iepirkums vēl turpinās par četru transportlīdzekļu ātruma kontroles stacionārās iekārtu ar lāzera skeneri iegādi.

Foto: LETAFoto: LETA

Stacionāro fotoradaru karte.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. interesanti,ko dod fotoradars ja naktī 0.30 riteņbraucējs var atļauties pārbraukt pāri ceļam tuvojošajai mašinai un palikt uz braucamās daļas ,tad bŗīnās nobraukts kāds,tā gaismiņa jau mirgo riteņa aizmugurē bet man apstāšanās ļidzinās nullei,labi ka neviens pretīmbraucējs,man tas bija vakarnakt pie Kūdras 12.10 14.

 2. csdd ir privata firma izdomajusi tomer ka pelnit naudu

 3. Radars stāv jau vairāk kā 2 nedēļas Madonas novadā Kusā. Vai tad tas ir vēl nelegāls? Bet naudiņu kasē…

 4. naudas pumpiti jau šogad palaidīs:) finansejuma nav bet plāni ir. realitātē šiem radariem jānopelna pašiem sevi un nākamos, nekādam finansejumam no malas nebutu jānāk

 5. Ak tad tomēr atkal peļņa! Āža kāja kā lien ārā, tā lien. Bet kur tad satiksmes drošība un viss tālākais policijas bla, bla, bla?
  Vai ir iespējams vismaz domāt, ka kādreiz prioritātes tiks saliktas pareizi? Nevis kā tagad – nauda, nauda, nauda. Vienkārši debīli lēnām paliekam.

 6. Interesanti,kapēc tie radari ir Rīga un ap Rīgu tik,kapēc viņi nav pāķos???

 7. 896 786,88 eiro vājprāts tāda summa?
  nuuu tad tie radari jāliek taisnos posmos,ka to darīja jau iepriekš,lai peļņa ripo..viss jau tiek darīts,lai kāsnu naudu.
  Paldies Dievam es uz to gagu mauceēju ne x neuzķēros!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+