×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

“Vienotība” apstiprina kandidātu sarakstus; līderi Straujuma, Āboltiņa, Rinkēvičs, Reirs un Matīss (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas “Vienotība” valde un dome piektdien, 11.jūlijā, apstiprinājusi partijas deputātu kandidātu sarakstus rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, kā arī 4000 zīmju programmu ar partijas mērķiem un uzdevumiem darbam pēc vēlēšanām, portālu “LA.lv” informēja partijas pārstāvji.

“”Vienotība” gaidāmajās Saeimas vēlēšanās sevi pieteiks ar profesionālu, pieredzējušu un sabiedrībā atzītu kandidātu komandu, kuras rindās būs gan politiķi, kas sevi pārliecinoši pierādījuši Saeimas un valdības darbā, gan mūsu sadarbības partneru – lielo reģionālo partiju – virzīti novados augstu vērtēti un cienīti kandidāti,” norādīja “Vienotības” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Partijas sarakstos piecos vēlēšanu apgabalos visā Latvijā kandidēs 115 deputātu kandidāti; viņu vidū – seši Ministru kabineta locekļi, 24 Saeimas deputāti, 16 reģionālo sadarbības partiju virzīti kandidāti, pieci Latvijas pilsētu un novadu priekšsēdētāji un 19 pašvaldību deputāti.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā partijas saraksta līdere ir Ministru prezidente un “Vienotības” premjera amata kandidāte Laimdota Straujuma. Nākamais kandidātu sarakstā ir Valmieras domes priekšsēdētājs, Valmieras partijas pārstāvis Inesis Boķis, kam seko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis, Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Zanda Kalniņa-Lukaševica, līdzšinējais Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas vadītāja Linda Medene, Saeimas deputāti Arvils Ašeradens, Edvards Smiltēns, Ogres partijas pārstāvis, ilggadējais novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs, Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars, kā arī citi līdzšinējie Saeimas un pašvaldību deputāti un partijas reģionālo nodaļu pārstāvji.

Saraksta līdere Kurzemes vēlēšanu apgabalā būs Saeimas priekšsēdētāja, “Vienotības” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Tāpat Kurzemes vēlēšanu apgabala sarakstā kandidēs arī Ministru prezidentes padomnieks Ints Dālderis, 11.Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere, satiksmes ministra padomniece Karina Korna, Talsu novada domes deputāts Normunds Tropiņš, Kuldīgas partijas pārstāvis, pilsētas tūrisma informācijas centra direktors Artis Gustovskis un citi.

Rīgas vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru apstiprināts ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Rīgā kandidēs arī Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš, Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētājs Aleksejs Loskutovs, Saeimas deputāte un Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre Lolita Čigāne, Saeimas Krimināltiesību politikas apakškomisijas vadītājs Andrejs Judins, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, kā arī Saeimas deputāte Ilze Viņķele, kā arī citi partijas Rīgas nodaļas virzīti kandidāti.

Zemgalē partijas Saeimas vēlēšanu saraksta līderis būs Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs. Sarakstā otrais būs Tukuma novada domes priekšsēdētājs, Tukuma partijas priekšsēdētājs Juris Šulcs. Zemgales vēlēšanu apgabala sarakstā kandidēs arī ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Viktors Valainis, Saeimas deputāts Atis Lejiņš, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Jānis Ozoliņš un citi.

Savukārt līderis Latgales vēlēšanu apgabalā būs satiksmes ministrs Anrijs Matīss. Tāpat sarakstā iekļauti arī Preiļu novada domes priekšsēdētājs, Latgales partijas pārstāvis Aldis Adamovičs, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis, Daugavpils mūzikas vidusskolas direktors, Latgales partijas pārstāvis Aivars Broks, Saeimas deputāte Līvija Plavinska un citi partijas reģionālo nodaļu un reģionālā sadarbības partnera – Latgales partijas – virzīti kandidāti.

“”Vienotības” 4000 zīmju priekšvēlēšanu programma balstīta drošībā, izaugsmē, pēctecībā, nodrošinot, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs sajustu ekonomikas atveseļošanos. Starp prioritātēm minama jaunu darbavietu atbalsta programma, nevienlīdzības mazināšana un Latvijas līdzsvarotas izaugsmes plāns,” teikts partijas izplatītajā paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Vai Āboltiņa tiešām ir tik naiva, ka cer, ka atradīsies kādi idioti, kas par viņu balsos? Viņai laiks posties uz vēstures Getliņiem!

 2. PALDIES par komentāru KĀRLIM!!! Visām valdībām, PARTIJĀM ir BIJUSI un arī V ir TIKAI un VIENĪGI RĪGA!!! Tā ir LATVIJA???? Viss tiek atdots VIENĪGI RĪGAI!!! VIsi ceļi ap Rīgu tiek uzmanīti ar lielu rūpību! CILVĒKI, KURUS CIENA MŪSU VALDĪBAS, DZIVO VIENĪGI RĪGĀ!!! Pārējā VALSTS teritorija ir aborigēniem, kuriem NEVAJAG ne ceļu, ne skolu, ne veikalu ar vispusīgu produkciju, ne darba vietu, ne citu pirmās nepieciešamības palīdzību, ne autobusu satiksmes – vārdu sakot – NEKO!??????? Visas valdības laukus un pārējo valsts teritoriju TIKAI NĪCINĀJUŠAS VISIEM SPĒKIEM… Rezultāts ĻOTI bēdīgs!!! Sauklis ” GALVENAIS IR CILVĒKS!” priekš KAĶIEM un MUĻKIEM!!! CILVĒKI IR TIKAI RĪGĀ… MUMS BEIDZOT VAJAG TĀDUS VALDĪBAS UN SAEIMAS ĻAUDIS, KURIEM INTERESĒ VISA VALSTS KOPUMĀ!!! NAV LAIKA VĒL KAUT KĀDĀM SPĒLĪTĒM TURPMĀKOS 4 GADUS, JO TIEŠĀM NOIESIM PA BURBULI VAI NONĀKSIM KĀDA “DRAUGA” APKAMPIENOS…, JO vēlēšanu listēs DOMINĒ VECIE KLANI AR IZRIETOŠĀM SEKĀM…

 3. vēsture atkārtojās Atbildēt

  Kādreiz visu varena , kas dzīvoja ka parazīti tautas miesā bija KP, LC, TP. Tagad to pašu dara Vienotība , kas ar mazu balsu pārsvaru ir uzkundzējusies citiem un paša tautai . Cik daudz nelietības , blēdības un zagšanas tie nav izdarījuši un palikuSi nesodīti ? Visus pieminētos varenos ir sagaidījusi tikai viens liktenis -mēslaine .

 4. Latviski runājoša bez patriotisma V savās rindās pieņem ikvienu , pat no zoo ar kremļa tankiem atnākušo ZRP. No V mūk biedri ar latviskiem uzskatiem . Kur ved V ar āboltiņas glumo anti latvisko diktatūru ? Tikai uz elli un mēslaini .

 5. KAUNS! KAUNS! KAUNS!!!! Solvitas branžas tirgonis Zaķis atkal iebāzts sarakstā!

 6. Līdz šim pēdējās saeimas vēlēšanās balsoju par Vienotību, būšu godīgs pēdējā laikā Vienotības darbs saeimā mani ne visai apmierina, domāju, ka tamdēļ arī cilvēki, kas latviskāk noskaņoti pamet Vienotību un pāriet uz NA arī es domāju tagad, ka NA man , kā latvietim ir tuvāka un pieņemamāka, lai man Vienotūiba piedod, bet tā es domāju vārdu sakot ar intrigām tālu netiksi šoreiz izvēlos balsot par NA.

 7. Straujuma jau ir švaka valsts vadītāja, tāpat Reirs neizceļas ar valstisku domāšanu. Sarakstā nav NEVIENA
  zemnieka, tā ir kārtējā pilsētnieku blice un tie paši vecie kadri un ierēdņi. Jaunos arī pie teikšanas nelaiž,
  lauku cilvēki nav pārstāvēti, it kā viņu vispār nebūtu. Balsot par šiem cilvēkiem nozīmē balsot par vakardienu un stagnāciju, jo jaunu ideju jau nebūs. Labāk balsojiet par nacionāļiem, tie tomēr aizstāv nacionālās intereses, cenšas risināt demogrāfijas problēmas un neļauj iztirgot nekustamos īpašumus ārzemniekiem.

 8. Nejauc rozes ar mēlsu vaboli.

 9. V =KP atspulgs . Kad nokratīsim V pretlatvisko jūgu !

 10. Vai ir vēl netīrāka partija pie Latvijas debesīm?

 11. Straujuma atgādina vītušu rozi, bet Straujuma vecu beku.

Draugiem Facebook Twitter Google+