×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

“Vienotība” apvienos slēgtu “Žannas d’Arkas” izrādi un partijas apspriešanu (2)

Foto LETAFoto LETA

Politiskās partijas “Vienotība” biedri svētdien pulcēsies Dailes teātri, lai kopīgi vērotu mūziklu “Žanna D’arka”, un pārrunātu partijas aktualitātes, aģentūru BNS informēja partijas preses sekretāre Laila Timrota.

Timrota pastāstīja, ka tradīcija kopīgi doties uz teātri, partijai ir jau ilgi, un tas ir veids kā partiju, kurai ir daudz biedru un nodaļu, saaicināt kopā, pārrunāt aktualitātes un pateikt paldies par darbu. Šoreiz partijas biedri kopīgi, slēgtā izrādē, vēros Dž.Dž.Džilindžera mūziklu “Žanna D’arka”.

Tāpat, svētdien, teātra telpās līdzšinējā partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa plāno savus partijas biedrus informēt par savu lēmumu, saistībā ar viņas turpmāko darbību partijā, iepriekš pauda pati politiķe. “Man par saviem lēmumiem šaubu nav, tie svētdien tiks publiskoti biedriem,” sacīja Āboltiņa.

Partijas Salaspils reģionālās nodaļas izvirzītais kandidāts uz partijas priekšsēdētāja amatu, Andris Piebalgs, aģentūrai BNS atzina, ka savu izvēli – kandidēt vai nekandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu, komentēs pirmdien.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ja reiz uz skuju †akas finiša †aisnes izgājusī par†iju apvienība “Vieno†ība” sadomājusies uz ko tematisku sakarā ar Žannu d’Arku, tad labāk lai noskatās Karla Dreijera filmu – mēmā filma, kura brēktin brēca pēc runāta vārda. ievērojama ar to, ka galvenās lomas atveidotāja kā iegāja lomā, tā nekad mūžā no tās neiznāca – nojuka prātā pa Orleānas jaunavas līniju!

  2. Pēc izrādes Vienotības galvenā d’ Arka uzrunās partijas žurkas?

Draugiem Facebook Twitter Google+