×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. marts, 2013
Drukāt

Vienotība bedrē

Foto - LETAFoto - LETA

Svaigi saskaitītos reitingos valdošā “Vienotības” partija stipri noniecināta kā Latvijā, tā galvenokārt galvaspilsētā, kurpretim “Saskaņas centra” apvienību esot gatavi atbalstīt 54% rīdzinieku vēlētāju. Tie, kas žēlo kritušo un bēdīgo rezultātu smagi piemeklēto “Vienotību”, rosina, lai Cimdara kungs anulē domes vēlēšanas, citādi Ušakovs līdz 1. jūnijam pagūs savākt 100% balsu ar sīku atlikumu konkurentiem.


Jāpiekrīt, ka dots pēdējais zvans zināmu aptaukojušos “Vienotības” aprindu lieluma mānijai, taču nav akurāt tā, ka organizācija, kas sastāv no diviem vīriem ar nestuvēm un viena ar lāpstu, jau klauvē pie Ēlertes & Co kantora durvīm. Kļūdas jālabo. Diezin vai kritiskie skaitļi, kas liecina, ka Fortūna pagriezusi “Vienotībai” pēcpusi, salasīti no marta kaķu klaigām. Taču, ko nu, biedri, vai tāpēc tendenciozi un stulbi lūrēsim uz šo it kā neapejamo stabu? Lai cik rekvizētas “Vienotības” balsis un noplicināts viņu vēlētāju ganāmpulks, vēlēšanu kampaņa ir tik tikko iedegusies. Ir tūkstoš iespēju mobilizēt demoralizētos piekritējus, lai galu galā cilvēks pie urnām nonāk ar citu atbildības izjūtu nekā, ar kreiso kāju no gultas izkāpis, atskaitās priekšaptaujas veicējiem.

Bija taču zināms, ka šajās Rīgas vēlēšanās balsu uzpircēji saskrāpēs viens otru līdz asinīm, un tā nenotiks, ka lielais Kristaps pārcels kādu politisko spēku no Pārdaugavas taisni pāri upei Rātsnamā iekšā. Asinskārīgā cīņā cietīs pat personas, kas izskatījās diezgan tīrīgas un šķietami godīgas. Jāatceras, ka godīgais Dombrovska vārds viscaur ir “Vienotības” vairogs. Jāizskaitļo, kā Ušakovam izdodas iedzīt murdā ne vien Petju un Nadeždu, bet arī vienu otru Jāni un Skaidrīti. Kandidāti vēl reklamēsies un makten sīvi debatēs. Kā veiksmes talismanu savas listes izvirzīs slepenpolicija un KNAB. Neviens nav iebalzamēts domē, šajās vēlēšanās vadži var piepeši lūzt pēdējā brīdī. Lai vēl pagaida tie, kas sauc “Vienotība bedrē!”, “Vienotība bedrē!” un kam valdošā partija jau līdz lampiņai. “Vienotība” vēl pierādīs, ka nav einuhi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+