×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. septembris, 2013
Drukāt

“Vienotībā” eirokomisāra amatam apspriež arī Vilka kandidatūru (1)

LETALETA

Partijas “Vienotība” iekšienē kā viens no kandidātiem Eiropas Savienības (ES) komisāra amatam tiek apspriests arī finanšu ministrs Andris Vilks.

 

“Vienotība” veidojusies no vairākiem politiskajiem spēkiem, tādējādi tajā ir vairāki strāvojumi. Daļa partijas biedru uzskata, ka cienīgs eirokomisāra amata kandidāts būtu finanšu ministrs, kurš sekmīgi strādājis, lai Latvija pārvarētu ekonomisko krīzi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Jau ziņots, ka pašreizējais Latvijas pārstāvis Eiropas Komisijā – attīstības komisārs Andris Piebalgs – paziņojis, ka trešo reizi komisāra amatā nonākt nevēlas, kas nozīmē, ka nākamgad pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām Latvijai būs jāvirza jauns kandidāts.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) iepriekš izteicies, ka nevar izslēgt pašreizējās Saeimas spīkeres Solvitas Āboltiņas (V) kandidēšanu eirokomisāra amatam, bet šis lēmums tikšot pieņemts pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām un konsultācijām ar tā priekšsēdētāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijas Nākotnes Institūta direktors Normunds Grostiņš pareizi raksta, ka VALSTS BŪVINSPEKCIJU LIKVIDĒJA VIENOTĪBAS NELIEŠI!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+