×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. novembris, 2017
Drukāt

“Vienotība” izvēlas, ko virzīt par Saeimas frakcijas vadītāju (9)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Hosams Abu Meri

Ir noslēgušās politiskās konsultācijas ar visām “Vienotības” sadarbības partijām, kas pārstāvētas Saeimas frakcijā, un panākta vienošanās, ka frakcijas vadības maiņa notiks līdz ar Saeimas rudens sesijas beigām 21. decembrī, paziņojis partijas valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

“Saeimai ir savs konkrēts darba cikls un tradīcijas, tādēļ ar deputātiem, kuri parlamentā ievēlēti no VIENOTĪBAS saraksta un strādā “Vienotības” frakcijā, esam vienojušies, ka frakcijas vadības maiņu vislabāk būtu veikt pēc rudens sesijas,” skaidro A. Ašeradens.

Politiskajās konsultācijās viņš saņēmis atbalstu jaunās valdes lēmumam ieteikt frakcijai virzīt Saeimas deputātu Hosamu Abu Meri par frakcijas vadītāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Nu gan par traku!Ceru,ka dabūsiet TZO no Vējoņa.

  2. Hosam,ja jūs nebūtu bijušais bujišās iekšl.min.vīrs kura draudzējas ar Āboltiņu ,neredzēt jums frakcijas vad.amatu.Tā veča pat patriekta cenšas sariebt Vienotībai,jo man nav pret jums pretenzijas,bet Vienotībā ir vecāki kadri kas pelnījuši šo amatu vairāk par jums.

  3. cik tālu jau latvieši ir nogājuši,ka ļauj šādiem cilvēkiem vadīt savas partijas, patiesi, pastalas viens vārds kas mūs raksturo! sanāk vairs nav latviešu cilvēku palicis?

  4. Latviesiem , vairs nav cilveku , kuru virzit ! Tad jau labak , uzreiz kadu citu musulmani , kurs karojis sava Dzimtene ! stulbuma – kalngals ! cik tad NAUDINAS samaksaja , lai ienemtu so posteni ?

  5. Oi, kāds auseklītis !

  6. Varbūt kāda saprātīga būtne starp Vienotības pelēcībām un intrigantēm…?

  7. Libānā dzīvo,gan kristieši,gan musulmaņi

  8. Driz busim islamisti.

Draugiem Facebook Twitter Google+