Latvijā
Politika

“Vienotība” lūgs Saeimu balsot par neuzticību Rimšēvičam un aicinājumu atkāpties no LB prezidenta amata14

“Vienotība” ir sagatavojusi Saeimas lēmumprojektu par neuzticības izteikšanu Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam un aicinājumu viņam atkāpties no amata, portālu La.lv informēja partijas preses sekretārs Sandris Sabajevs.

“Vienotības” Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri rīt ar to iepazīstinās frakcijas deputātus, lai iesniegtu lēmumprojektu izskatīšanai Saeimas sēdē šo ceturtdien, 22. februārī.

“Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča atrašanās amatā pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja uzsāktā kriminālprocesa par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā, var diskreditēt turpmākos Latvijas Bankas lēmumus un radīt šaubas par Latvijas Bankas kā institūcijas rīcībspēju. Ņemot vērā, ka šobrīd nav citu juridisku līdzekļu, kā atbrīvot no amata Latvijas Bankas prezidentu, pret kuru ir sākts kriminālprocess, aicināsim Saeimu lemt par neuzticības izteikšanu Ilmāram Rimšēvičam un aicinājumu atkāpties no amata,” uzsvēra Hosams Abu Meri, “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītājs.

Saistītie raksti
LA.lv