×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

“Vienotība” nolemj “iesaldēt” jautājumu par Vidiņa izslēgšanu no partijas (1)

Foto - Zigmāris RumkaFoto - Zigmāris Rumka

Juris Vidiņš

“Vienotības” valde pirmdien nolēmusi “iesaldēt” jautājumu par Jura Vidiņa iespējamo izslēgšanu no partijas, informē partijas preses sekretāre Laila Timrota.

Šādi lemts, jo Vidiņa darbības izvērtēšana partijā nav Latvijas šībrīža politiskās dienaskārtības jautājums, līdz ar to tālāka risināšana tiek “iesaldēta”.

“”Vienotības” valdes uzdevums ir Laimdotas Straujumas vadītās valdības stiprināšana, saglabājot tās lemtspēju un efektīvu darbību valsts un sabiedrības interesēs. Šis nav brīdis, kad “Vienotība” varētu atļauties jautājumus, kas skar ikvienu ģimeni Latvijā, atlikt “otrajā plānā”, tā vietā par prioritāru izvirzot iekšējo domstarpību risināšanu,” skaidrots partijas paziņojumā.

Tāpat partijā atzīmē, ka gan saspringtā un satraucošā ģeopolitiskā situācija, gan aktuālie iekšējās drošības un tautsaimniecības izaugsmes jautājumi ir tie, kuru risināšanai pievēršama visnopietnākā uzmanība.

“”Vienotības” kā koalīcijas vadošās partijas pienākums ir turpināt darbu gan pie enerģētiskās neatkarības stiprināšanas un gāzes tirgus liberalizācijas, gan valsts ekonomikas stabilizācijas, preventīvi novēršot iespējamus Krievijas agresijas un Ukrainas teritorijas daļas aneksijas radītos satricinājumus pašmāju eksportējošajiem uzņēmumiem un valsts tautsaimniecībai kopumā,” skaidro Timrota.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tak beidziet skaldīt matus! Policija taču šīs lietas izmeklē. Kad pabeigs, tad redzēsim, kuram taisnība. Mētāties ar apvainojumiem jau nav nekāda māksla – to katrs var, bet padomājiet par to, kas notiek apkārt. Vai jums nav kauns, ka uzvedaties tik sīkmanīgi. Jā, var jau piesaukt augstus standartus – godu, sirdsapziņu, atklātību utt., jā, tam visam jābūt, bet situācija Ukrainā mums liek domāt par valsti kopumā, par tās stiprināšanu un aizsardzību nevis par vienas partijas biedru savstarpējiem kašķiem

Draugiem Facebook Twitter Google+