×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

“Vienotība” oficiāli paziņo, ka Dombrovskis EP vēlēšanās startēs ar pirmo numuru (18)

Foto - LETAFoto - LETA

“Vienotības” valde nolēmusi, ka no partijas ar pirmo numuru Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās startēs bijušais premjers Valdis Dombrovskis, trešdien žurnālistiem sacīja “Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Pēc valdības izveidošanas “Vienotībai” prioritāte ir gatavošanās Eiropas Parlamenta vēlēšanām. (..) “Vienotības” valde pirmdien vienbalsīgi, pašam Valdim Dombrovskim atturoties, ir nosaukusi Valdi Dombrovski par savu pirmo numuru Eiropas Parlamenta vēlēšanām,” sacīja Āboltiņa.

Viņa paskaidroja, ka Dombrovskim ir liela pieredze gan Latvijā, gan Eiropas Parlamentā, kā arī ekspremjers ieguvis autoritāti un cieņu kolēģu vidū.

Kopumā no “Vienotības” EP vēlēšanu sarakstam ir 19 kandidāti.

“Vienotības” valdes priekšsēdētāja pastāstīja, ka iespējamie pārējie kandidāti ir eiroparlamentārieši Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš, Inese Vaidere, Kārlis Šadurskis, bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Ojārs Ēriks Kalniņš, Atis Lejiņš, Andrejs Judins. Āboltiņa atzina, ka izvēlēties, kuri kandidāti būs partijas sarakstā, ir “ļoti grūts uzdevums”, tomēr divu nedēļu laikā tikšot izveidots saraksts, kurā partijas kandidāti būs sarindoti secībā. Par saraksta apstiprināšanu 15.februārī lems “Vienotības” dome.

Reformu partija nav paudusi vēlmi kandidēt EP vēlēšanās no “Vienotības” saraksta, norādīja Āboltiņa.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks 24.maijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Ātrāk varēs izsvītrot!

 2. Valsts ar veiksmes stāsta palīdzību ir parādos līdz ausīm un tagad spiesta aizdevējiem dāvināt lielu naudu.Pateicībā par tautas ievilināšanu parādu jūgā,aizdevēji protams autoram izkārtos siltu vietiņu un labu pensiju kādā kantorī.

 3. Ja viņš tiks Briselē,tad mūs sagaida vēl lielāki MĒSLI. Šis zoniņš akli un pakļāvīgi izpildīs visas pavēles.

 4. No vienas puses protams varētu viņam novēlēt veiksmi – būs vismaz projām no Latvijas. bet no otras puses – es novēlu viņam pakārties kā Latvijas nodevējam !
  Ir nožēlojami taisīt sev reklāmu, izmantojot 54 cilvēku dzīvības ! Vienkārši cūka !

 5. Vienotība nosūtīs uz Eiroparlamentu Trojas zirgu. Dombrovskis ar savu neoliberālisma filozofiju Eiropai var nodarīt tikai ļaunu. Netālā nākotnē Eirosavienības aicinājums būs kļūt par finansiālu un ekonomisku cietoksni cīņā ar vispasaules ekonomisko krīzi. Ar Dombrovska atbalstīto filozofiju tas nav iespējams. Vispār patreiz neizskatās, ka Eirosavienība varētu kļūt par cīnītāju vispārejas krīzes gadījumā. Eirosavienības vadība ir pārāk vaļīga pret biznesa tīkojumiem. Tur nav veselīga skepticisma.

 6. VALDINAM NEKAS NESPID BRISELE , TUR TRICOSA LUPINA NAU VAJADZIGA .

 7. Ieviesīs Eiropā 21% PVN maizei!

 8. Un kā tad paliek ar jau 2010.gadā solīto progresīvo ienākuma nodokli? “Valdība otrdien ārkārtas sēdē ar sociālo partneru un Valsts prezidenta Valda Zatlera piedalīšanos vienojās ieviest progresīvo nodokli,samazināt minimālo algu,samazināt neapliekamo minimumu un “apcirpt” sociālo budžetu,pēc sēdes paziņoja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. Skat.”Ieviesīs progresīvo nodokli,samazinās minimālo algu”,Aleksis Zoldners,”Apollo”,redakcija@apollo.lv Otrdiena,2009i.gada 9.jūnijs,14:31. Samazināt un “apcirpt taču neaizmirsa?

 9. Pasaulē labākais sociālā budžeta konsolidators!

 10. "Seit viss nokonsolidēts,eiro ieviests! Atbildēt

  Politiķi pārbāzejas uz Briseli!

 11. Ne jau velti jūda un kangars iznīcinaja nacionālo valūtu Latu , lai bruģētu ceļu Briselē , lai būtu vel lielāks muižkungs un vagars latvju tautai .
  Ne jau vinū atlaida Zolitūdes dēļ , bet gan ar nestabilo valdību , atlaizdams Grendi .
  Otrs iemesls ir būvfirmas Re RE lielie ziedojumi uzpērkot Vienotības politbiroju un poļžīdu pīlknābi personīgi .

 12. Es par viņu nebalsošu NEkAD! Viņš priekš manis un maniem tuviniekiem ir melis un nelietis no pirmās premjerēšanas dienas! Apzaga pensionārus ar ciniskiem un klajiem meliem,!!!!!!!!!

  • Kaut gan neesmu Vienotības piekritējs, es gan balsošu par viņiem. Jo lielākā skaitā viņi aizrotēs uz Briseli,jo vājāka kļūs Vienotība Latvijā ,un rudenī ,parlamenta vēlēšanās viņus gaida TP liktenis ar RP vai bez tās.

 13. Šo partiju boikotējam.Lai biedrs dombrovskis atbild par nodarīto kaitniecību un valsts iznīcināšanu tepat uz vietas.

 14. Šitais LATVIEŠU nācijas kapracis ne velti aizmuka ….. lai necer ka par viņu daudz balsos …. apriebušies šie KĀRKLU KRIEVI …..

 15. Nevar būt, a es domāju ka ar otro….

 16. Fak jū!

 17. Dombrovskim partijas uzdevums: Ievilkt veselu varzu EP, tāpat kā divas iepriekšējas reize Saeimā. Tikai šoreiz var arī neizdoties, jo daudzi vēlētāji taisās uz vēlēšanām ņemt līdzi dažādus rakstāmos.

Draugiem Facebook Twitter Google+