×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. decembris, 2014
Drukāt

“Vienotība” par savas darbības virsmērķi izvirza ikvienas ģimenes labklājības celšanu (18)

Foto-LETAFoto-LETA

Partija “Vienotība” par sava darba virsmērķi noteikusi Latvijas, kā arī ikvienas ģimenes un indivīda labklājības celšanu, vairojot ticību un piederību Latvijai, teikts 6.decembrī partijas kongresā pieņemtajā rezolūcijā.

Sagaidot mūsu valsts simtgadi, “Vienotībai” jākļūst par politisku spēku, kurš ilgtermiņā nodrošinās Latvijas atrašanos attīstītāko un demokrātiskāko valstu saimē, norāda partija, nākamo četru gadu laikā apņemoties īstenot vairākus valsts izaugsmei un sabiedrības labklājībai nozīmīgus uzdevumus.

Kā nozīmīgāko uzdevumu “Vienotība” izvirzījusi sociālās un ienākumu nevienlīdzības mazināšanu, lai ikvienam, bet jo īpaši sabiedrības daļai ar zemiem ienākumiem un ģimenēm ar bērniem, būtu iespēja, strādājot cienīgu darbu, gūt dzīvei nepieciešamos ienākumus, iegūt labāku izglītību, pieeju veselības aprūpes un sociāliem pakalpojumiem.

Tāpat partija apņēmusies veidot izglītības sistēmu, kuras centrā ir skolēns un kurā zinoši un mērķtiecīgi skolotāji spēj aizraut jauno paaudzi un rosināt uz lieliem darbiem un izcilību.

Rezolūcijā partija norāda, ka rūpēsies par drošību tās visplašākajā nozīmē, atbilstoši nodrošinot iekšlietu sistēmu, stiprinot Latvijas nacionālo drošību un aizsardzību.

“Tiesiskums ir neatņemams priekšnosacījums valsts izaugsmei, tādēļ turpināsim tiesu sistēmas reformu, sekmējot efektīvu tiesu sistēmas darbību, tā sniedzot ikvienam valsts iedzīvotājam pārliecību par tiesisko paļāvību un Satversmē un valsts likumos ierakstīto tiesību normu vērtību,” kongresā pieņemtajā dokumentā uzsver partija.

Par nozīmīgu uzdevumu “Vienotība” izvirzījusi arī turpmāku Latvijas ekonomikas izaugsmes nodrošināšanu, tai sasniedzot ikgadējo pieaugumu 5% apjomā no iekšzemes kopprodukta. Tautsaimniecības attīstībai izšķiroša ir zināšanu ietilpīga ekonomika, ārvalstu investīcijas, eksports, godīga konkurence un pieejami finanšu resursi, rezolūcijā norāda partija. Par nozīmīgu uzdevumu “Vienotība” arī izvirzījusi Latvijas kultūras izaugsmes un tās integrācijas nodrošināšanu pasaules kultūras procesos.

“Vairojot sociālo drošību valstī un veicinot ikviena iesaisti pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs, mēs nodrošināsim ikvienam valsts iedzīvotājam iespējas dzīvot pilnvērtīgu un piepildītu dzīvi saliedētā Latvijas valstī, kas apzinās savu nacionālo identitāti un ir balstīta uz visu Latvijas iedzīvotāju kopējām morālajām vērtībām,” teikts partijas pieņemtajā rezolūcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Nu cik var gvelzt melus un tukši ..!? Nevienam vienotībā nav daļas ne par Latviju, ne par tās iedzīvotājiem tikai par sevi, savu kabatu un savu komfortu. To vienotība, kurai es novēlu no sirds ātræk aizvākties pa skuju taku, ir parādījusi pilnā mērā ar savu cinismu, intrigæm, meliem un .. priekšgalā. Un vēl. ..

 2. Ja būs solītais 5% ikgadējais IKP pieaugums, tad jācer, ka citās ES valstīs būs ikgadējs 5% IKP samazinājums. Pēc gadiem 50 mēs sasniegtu vidējo labklājības līmeni ES. Citas iespējas neredzu!

 3. Vienotība nesolīja skolotājiem lielākas algas utt? Ziniet, apnikuši ir tie tukšie solījumi, varbūt vienreiz beigsiet ar to nodarboties?

 4. par šiem 'vienotības' glumiķiem Atbildēt

  Ko nozīmē vārds “ikviena” šajā apgalvojumā? Vai jēdzienam “ģimene” ir dažādi skaidrojumi? Nelieši!

 5. Te jau vietā Repšes teiciens- Kā var nesolīt !!!

 6. Te jau vietā Repšes teiciens- K

 7. Jau šķebīgi paliek. Cik var solīt ???????????????

 8. In USA, or Latvia?

 9. Bravo,bravissimo!

 10. Solīt var jebko. Es solu minimālo pensiju 800 eiro un minimālo algu 1000 eiro. Balsojiet par mani! Lai harmonija un labklājība ienāk katrā ģimenē!

 11. ‘Ikvienas gimenes labklajiba …’ , nav brinums, ka Vinkele atstata uz ledus VALDES LIETA …

  … TA LAIKAM DOMATA KA SAMAKSA TAUTAI, BET GAN IR STRATEGISKI PIELIETOTA VILTIBA … lai tik kads no rindas TO IERAUGOT nepieprasa ko nozime ‘IKVIENAS GIMENES’ , UN TADEJADI, LAI NESATRICINATU VEL VAIRAK TRADICIONALO ELEKTORATU PRET VIENOTIBAS LIBERALIEM …

 12. ja vēl pēc trīs gadiem pensionāriem pasviedīs 6 eiro, būs taču pilnīga labklājība. Vai nav kauna politiķim vērt muti, lai izdarītu tādus paziņojumus. Par valsts naudu, ko notrieca ministra draudzenes ekskursijā uz Āfriku, varētu izdarīt 7 cilvēkiem gūžas kaulu operācijas. Tik daudz klibu, ar kruķiem un nūjām staigājošu cilvēku neesmu redzējusi nevienā valstī. Uz valsts apmaksātu operāciju jāgaida līdz dzīves galam.

 13. Es esmu ļoti norūpējies par to “Vienotību” . Man bailes, ka viņi ceļot to ikvienas ģimenes labklājību nedabū bruku. Bet ārstu pkalpojumi mūsdienās ir visai dārgi. Domāju, ka arī viņi paši apzinās šo risku un tādēļ aprobežosies tikai ar labklājības piesaukšanu vārdos, jo tas kaulus nelauž un bruku arī nevar dabūt.
  Man ļoti patīk tas, ka viņi apņemas “veidot izglītības sistēmu, kuras centrā ir skolēns un kurā zinoši un mērķtiecīgi skolotāji spēj aizraut jauno paaudzi un rosināt uz lieliem darbiem un izcilību”. Jau iztēlojos kā centrā sēdēs skolēni, bet viņiem apkārt tekalēs skolotāji, rādīs visādus aizraujošus kumēdiņus un rosinās uz lieliem darbiem. Ah, kā man atkal gribētos iet skolā! Kad es biju jauns, bija riebīgie padomju laiki un neviens ar mums neauklējās, bet rupji vardarbīgi spieda mācīties. Klasē nedrīkstēja trokšņot. Ja trokšņoji, aizrādīja, ja neklausīji – iztrieca ārā no klases un pateica, ka klasē atgriezties varēsi tikai atvedot uz skolu vecākus. Bet vecāki arī toreiz bija tumsonīgi, neko no bērna psiholoģijas smalkumiem nesaprata. Fāters novilka siksnu un ….. vardarbīgi uzšāva pa pakaļpusi vēl draudzīgi paskaidrojot, ka, viņam vienkārši neesot citas izvēles, jo, ” ja saprašana neiet iekšā caur vienu galu, tad tā jādzen iekšā caur to otru galu”. Un arī bāriņtiesas un uzticības telefona toreiz nebija kur skriet sūdzēties.

  • Cik patiesi vārdi! Tas tiešām bez ironijas !Taču ironiski jāpasmīn par mūsu valdošo partiju mūžīgo solījumu celt tautas labklājību. Ceļ un ceļ ,ceļ un ceļ ,bet kā neceļas,tā neceļas! Vai manu vai!!!

 14. TĀDI PAZIŅOKUMI IR ĒRMOTI UN NEVIETĀ!!! VALSTS GLĀBŠANAS REZULTĀTĀ IEDZĪVOTĀJI IR PADARĪTI PAR NABAGIEM!!! ŠIEM PAZIŅOJUMIEM JAU SEN BIJA JĀBŪT “Vienotības” KĀ VALDOŠĀS PARTIJAS PAŠSAPROTAMĀM LIETĀM???!!Cik klusi IZLĒMA CILVĒKIEM NEJAUTĀJOT, TOS IESAISTĪT VALSTS “GLĀBŠANĀ”, TIK KLUSI TO VAJAG DARĪT TAGAD!!! Paldies iepriekšējiem komentētājiem par patiesiem vārdiem!!! Cītīgi vērosim, vai SKAĻĀ PAŅEMŠANĀS TIKS PILDĪTA!!!

 15. Dīvaina politika,vispirms lielāko daļu padarīt par nabagiem,valsts glābšanas vārdā.Tagad mēģinās kaut ko labot…Zinām jau!

 16. Kā, nu tikai to izvirzīja ? Izrādās, ka līdz šim nodarbojušies tikai ar savu personisko labklājības celšanu. Smiekli nāk par tādu paziņojumu !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+