×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūlijs, 2017
Drukāt

“Vienotībā” prognozē lielas pārmaiņas (7)

Foto-LETAFoto-LETA

“Vienotībā” gaidāmas nopietnas pārmaiņas, vēsta “TV3 Ziņas”.

Ilze Viņķele domā, ka “Vienotībai” nav nākotnes. “Tas stāsts ir beidzies, jāsaka gan, jau pirms trīs gadiem. Toreiz spītīgi atteicāmies atzīt šo realitāti, bet tagad nav vairs kur sprukt,” uzskata deputāte. Viņa neizslēdzot pamest lielo politiku.

Tam, vai jauna partija tiks veidota, jābūt skaidram līdz septembra sākumam, jo politiskā partija ir jāreģistrē gadu pirms Saeimas vēlēšanām, ja tā vēlas tajās piedalīties.

Tikmēr Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks (“Vienotība”) izteicies, ka “Vienotībai”, Jaunai konservatīvai partijai, Latvijas Reģionu apvienībai un “Latvijas attīstībai”, iespējams, vajadzētu domāt par apvienošanos, jo šīs partijas balstās uz līdzīgām platformām un grib redzēt Latviju kā eiropeisku valsti. Politiķis ar cerībām gaidot “Vienotības” kongresu. “Tad varam iegūt kārtīgu vilkmi un uzvarēt,” sacīja Pabriks.

“Manā izpratnē izšķiršanās brīdis ir pienācis,” viedoklis ir arī ZZS pārstāvim Augustam Brigmanim.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Piebalga vadībā Vienotība atdzima! Smiltēns panāks Vienotības uzplaukumu!

 2. KAD Viņķele apstāsies runāt savas stulbās frāzes un teikumus???? Viņa taču NEKAD NAV LASĪJUSI LA RAKSTĪTOS KOMENTĀRUS!?? Viņa sevi VĒRTĒ ļoti augstu un klausīties plebejos un to padomos bija PAZEMOJOŠI….,. Viņa vēl izsmēja sabiedrību, nicināja to, bija KURLA UN AKLA KĀ VISI ”VIENOTĪBAS” BIEDRI… ”Vienotība” neaizstāvēja arī ARTI PABRIKU, kuru bija vērts aizstāvēt pret nelieti prezidentu BĒRZIŅU..????!!!!!!! ”Vienotība” neaizstāv NEVIENU SAVU BIEDRU, KAS GODĪGĀK PAR PARTIJAS VADĪBU DARA SAVU DARBU! Vai tiešām JKP būtu jāiekļauj savā pulkā NODEVĒJI un JĀNONĀK tādā pat statusā kā ”VISU LATVIJAI!””?????????? Ja JKP tiešām domā apvienoties ar ”Vienotību”‘ tad TŪLĪT jaunpienācēji NOTEIKTI NOĒDĪS JUTU STRĪĶI UN JURAŠU! TĀLĀKAIS SEKOS…..

  • to jautājumam un Co Atbildēt

   Vietejie troļļi sarosījušies.Vēl jau tikai sākums.Mani priecē tas,ka te manāma PSRS laiku politika,jo cilvēks godīgāks,objektīvāks,patreizējai politkretīnu elitei pēcpusi nelaizošs ,jo vairāk tiek no šīs mafijas/cita nosaukuma nav pēc “IR “/ troļļiem noriets.Es gan nekad neesmu dzirdējusi no Viņķeles intervijās neko glumu,frāžainu, iesaldinātu.Ko teiks Āboltiņa un Co ,to var paredzēt kā neķeras.Te kāds idiņš pielaulāt viņu grib Hūtei.Neko stulbāku,mīzalaināku pat izdomāt nevar,jo viņa ir “sorosīte”!Vienotības liberāļiem būs laba,liela nākotne lai jūs te kā ķērktu.

 3. Vienotība pastāvēs bez Viņķeles , jo viņa grāva to.Bet ZZS reitings ļoti mazināsies.Tā bija Piebalga kļūda Viņķeli atstāt.Komunists Brigmanis nesaprot,ka vispirms jādomā par savu lomu Latvijas politikā.Viņš nav pelnījis palikt deputātos.

 4. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  Viņķele pacelsts to daudzkrāsu varavikšņu karogu?

 5. pati doma ( par apvienošanos) jau laba.
  taču – četri latvieši, – un bez kašķa!? Nesmīdiniet Ušaku !

 6. Muldoņa Viņķele daudz darījusi lai jauktu V partiju. Dabūs no lembergveidīgajiem kādu kukulīti.

Draugiem Facebook Twitter Google+