×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. decembris, 2017
Drukāt

“Vienotība” sākusi sarunas par iespēju kopīgi startēt Saeimas vēlēšanās (4)

Foto - Lita Krone/LETAFoto - Lita Krone/LETA

“Vienotība” sākusi konsultācijas ar citiem politiskajiem spēkiem par iespēju sadarboties, startējot 13.Saeimas vēlēšanās, šodien preses konferencē sacīja partijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Viņš informēja žurnālistus, ka partija valde lēmusi sākt konsultācijas ar “demokrātiskajām partijām” par to, vai tās būtu gatavas veidot šādu apvienību. Konsultācijas jau ir sākušās ar “Vienotības” reģionālajiem partneriem, un rezultāts ir ļoti pozitīvs, vērtēja Ašeradens.

Viņš apgalvoja, ka interesi sadarboties izrādījuši ne tikai tie partneri, kuri jau sadarbojas ar “Vienotību”, bet arī citas reģionālās partijas. Viņš gan pagaidām neatklāja, kuras ir šīs partijas. Konsultācijas par kopīgu startu plānotas arī ar “Kustību “Par!””, “Latvijas attīstībai”, Latvijas Reģionu apvienību, Jauno konservatīvo partiju, pastāstīja “Vienotības” līderis. Līdz rezultātam plānots nonākt februāra beigās vai marta sākumā, piebilda Ašeradens.

Politiķis norādīja, ka ir divas iespējas – partijas startēt vienai pašai vai arī sadarboties ar citiem politiskajiem spēkiem. Viņš akcentēja, ka runa nav par politisko partiju apvienošanos, bet gan par apvienību startam vēlēšanās.

Viņš skaidroja, ka tas ir svarīgi, jo nākamajā parlamentā “Saskaņa” un Zaļo un zemnieku savienība varētu gūt lielu balsu daļu. Tas nenozīmē, ka šie politiskie spēki tuvināsies vai veidos vienotu bloku, uzsvēra Ašeradens. Tomēr gadījumā, ja pārējie spēki būs sašķelti, tad tas varētu ietekmēt iespējamo tuvināšanos. Savukārt “Vienotības” pienākums ir strādāt pie demokrātisko spēku konsolidācijas, akcentēja partijas līderis.

Viņš arī prognozēja, ka “Vienotība” iekļūs nākamajā parlamenta sasaukumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Tas ir tas ministrs, kurš pamanīja OIK problēmas un tikai tad , kad žurnālisti pafilmēja tukšos laukus, kuri ”ražo” papīra elektrību – pat tad vel neko – Nezinītis OIK pilsētā….Vēlētos redzēt tādu karikatūru ( Nezinītis zem tumšās lampas saka: ”bet man ir gaišs…” )

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2010. gads): Sestdien, 2010. gada 6.martā, esot “sākusi darboties” politekonomisko interešu grupējumu “jaunais laiks” (JL), “pilsoniskā savienība” (PS) un “sabiedrība citai politikai” (SCP) izveidotās priekšvēlēšanu politapvienības «vienotība» (dēvētas arī par “trīsgraudu pankūku”, “jenotību” un “ķeksīti” ) mājas lapa – wēwēwē.vienotiba.elvē. Šajā kārtējā šīs valsts “politiski orientētajā” w-lapā “ikviens interesents arī varēja tiešsaistes režīmā sekot līdzi arī politapvienības dibināšanas kongresam”, esot paziņojuši “jaunā politspēka vadošie locekļi”…
  —–
  .
  “Jauns” ‘SILES prodžekts’ “valstī” radīts!…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 29.07.2008., Nr.6. )
  .
  Top ‘kampaņveida mājaslapa’:
  Ne ‘fīčās krutākā’, ne ‘knapa’ ~
  Tāds ‘piedūriens uz standart-šniti’,
  Kā šajā “valstī” – daudzi citi…

  Ir tikai atšķirība maza ~
  Tur ‘sastampāta polit-draza’,
  Ar vārgu dizainu un bildēm,
  Ar pārstāvjiem no ‘polit-ģildēm’,
  Ar video un tekstiem ‘gludiem’,
  Ar ‘cukursaldu frāžu pudiem’ ~
  No šabloniskiem “uzsaukumiem”,
  Līdz “pūļa” ‘fiškas masējumiem’:
  .
  “Mēs ZOMBĒJAM – jūs ticēt varat!
  Mēs ‘štukosim’ – ‘a’ jūs tik’ darāt!
  Mēs nosvilpsimies – jūs tik’ skrieniet!
  Mēs “lepni” soļosim – jūs lieniet!
  Mēs ‘ņemsim vadību’ – jūs klausiet!
  Mēs izprovocēsim – jūs kausiet!
  Mēs “dominēsim” – jūs priekš fōna!
  Mēs – “avangards”, jūs – ‘ķēķa’ zōna!
  .
  Mēs “deklarēsim” – jums mūs balstīt!
  Mums biezumi – jums (‘šķidro’) smalstīt!
  Mums “mandāti” – jums “balsošana”!
  Mums lemšana – jums pildīšana!
  Mēs – treknās SILES “jaunā” maiņa,
  Jums – ATKAL ‘drabiņas’ no spaiņa!
  Mums – “tautas kalpu” “goda” beņķi,
  Jums – ATKAL “pūļa vaukšķu” kreņķi!
  .
  Kas mainīsies, jūs gribat zināt?…
  Nu… konkrētāk to ‘saceikināt’,
  Mēs piesolām, kad ‘SILĒ rīsim’…
  (Ja ‘rukšķus, možka, nobadīsim’…)
  Bet – SISTĒMU gan neaiztiksim:
  Tur CITUS “zobratiņus” liksim,
  Ar CITĀM “skrūvēm” ‘jūgsim kopā’ ~
  ‘Pa lielam’ NEDRĪKST ‘salaist lopā’!…”

  ‘Fei(k)s’ “polit-pisnes-prodžekts” radīts ~
  Tiek “pūlis glups” ‘aiz šnābļa va(dīts)’,
  Uz mērķi: “SILI – rīmām’ “jauniem”!…”
  (Vai… rukšķus aizstājot ar auniem?…)

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 3. Zem Solvitas zīmes- priekš kam citām partijām vajag šo nocenoto zīmolu? Vairākas gan labprāt ņemtu savās listēs publiski pazīstamus Vienotības biedrus, jo pašām atpazīstamu kadru trūkums. Ne no ”melnā gala”, protams. Arī Ašerādens pats diez vai ir prece, ko var pārdot. Dienas prihvatizētājs. Un labākā manta jau ir izķerta, piemēram, Loskutovs.

 4. Iemācieties vienreiz pareizā nozīmē lietot vārdu-STARTĒT! Ko viņi sāks vēlēšanās?

Draugiem Facebook Twitter Google+