Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
1. jūlijs, 2014
Drukāt

“Vienotība” šodien uzņēmusi deputāti Kazāku un P. Stradiņa KUS vadītāju Šmitu (2)

Foto: Karīna MiezājaFoto: Karīna Miezāja

“Vienotība” šodien uzņēmusi partijā vairākus jaunus biedrus, tostarp līdzšinējo Reformu partijas (RP) deputāti Dainu Kazāku un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju Dinu Šmitu.

Kopumā šodien partijas valdes sēdē “Vienotībā” tika uzņemti desmit jauni biedri, aģentūru LETA informēja politiskā spēka preses sekretāre Laila Timrota.

Kā ziņots, šogad maijā seši RP deputāti – Zanda Kalniņa-Lukaševica, Inese Lībiņa-Egnere, Kārlis Eņģelis, Jānis Ozoliņš, Vilnis Ķirsis un Romualds Ražuks – iestājās “Vienotībā”. Tāpat “Vienotībā” iestājās arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

RP valde iepriekš pieņēma lēmumu atbalstīt vairāku RP deputātu un trīs ministru iestāšanos “Vienotībā” un aicināt viņus no “Vienotības” saraksta startēt 12. Saeimas vēlēšanās.

RP Saeimas frakcijas deputāti turpinās strādāt RP frakcijā pašreizējā sastāvā un vadībā atbilstoši jau iepriekš paustajai apņēmībai nodrošināt politiskā spēka atbalstu Laimdotas Straujumas (V) vadītajai valdībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu tad reformisti, par kuriem Dombrovskis un Āboltiņa tā ņirgājās, ir tikuši mankurtizēti un tagad mīl “lielo brali”. Lai veicas ?

  2. Nost ar “vienotību”!”Vienotību”un Šmitus vēstures mēslainē!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+