Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. marts, 2016
Drukāt

“Vienotība” šogad ziedojumos jau saņēmusi 55 000 eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Koalīcijā esošā partija “Vienotība” šā gada pirmajos trīs mēnešos ziedojumos saņēmusi vairāk nekā 55 tūkstošus eiro, liecina Korupcijas apkarošanas un novēršanas birojā (KNAB) iesniegtais pārskats.

Tāpat kā pērn, arī šogad partijas lielākie ziedotāji ir uzņēmēji ASV kompānijas “SAF North America” prezidents Jānis Bergs un uzņēmuma “Uzvara-lauks” valdes priekšsēdētājs Arnis Vējš, kuri ziedojuši katrs pa 18 000 eiro, kas ir maksimālā summa ko viena persona gada laikā var atvēlēt partijai.

Starp ziedotājiem ir arī Eiropas parlamenta deputāti – Inese Vaidere partijai atvēlējusi 3000 eiro, bet Arturs Krišjānis Kariņš, Sandra Kalniete un Artis Pabriks katrs ziedojuši pa 2500 eiro.

Kopumā šogad partija ziedojumos jau saņēmusi 55 833 eiro.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn “Vienotībai” kopumā tika ziedoti 221 201,58 eiro. Maksimālo summu – 18 000 eiro gadā, pērn “Vienotībai” atvēlēja četri uzņēmēji, starp kuriem bija arī Bergs un Vējš.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+