Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. maijs, 2014
Drukāt

“Vienotība” uzņem astoņus Reformu partijas pārstāvjus

Foto-LETAFoto-LETA

“Vienotība” partijas rindās uzņēmusi astoņus Reformu partijas (RP) pārstāvjus, pirmdien pēc partijas valdes sēdes žurnālistiem sacīja “Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Vienotībai” pievienojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kā arī Saeimas deputāti Kārlis Eņģelis, Zanda Kalniņa-Lukaševica, Vilnis Ķirsis, Inese Lībiņa-Egnere, Jānis Ozoliņš un Romualds Ražuks.

Āboltiņa norādīja, ka visi pārstāvji ievēlēti vienbalsīgi, izņemot vienu, tomēr viņa vārdu “Vienotības” valdes priekšsēdētāja neatklāja.

Juris Viļums, Daina Kazāka un Gunārs Igaunis vēl neesot izlēmuši, vai pievienosies “Vienotībai”, sacīja RP Saeimas frakcijas vadītāja Kalniņa-Lukaševica. Četri RP pāratāvji – tās dibinātājs Valdis Zatlers, Edmunds Demiters, Valdis Liepiņš un Guntars Bilsēns – jau paziņojuši, ka politikā vairs nedarbosies un “Vienotībā” nestāsies.

Pērn 27.decembrī abas partijas vienojās par tuvināšanos, tostarp kopīgu startu nākamajās Saeimas vēlēšanās “Vienotības” sarakstā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+