Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
19. maijs, 2014
Drukāt

“Vienotība” uzņem astoņus Reformu partijas pārstāvjus

Foto-LETAFoto-LETA

“Vienotība” partijas rindās uzņēmusi astoņus Reformu partijas (RP) pārstāvjus, pirmdien pēc partijas valdes sēdes žurnālistiem sacīja “Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Vienotībai” pievienojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kā arī Saeimas deputāti Kārlis Eņģelis, Zanda Kalniņa-Lukaševica, Vilnis Ķirsis, Inese Lībiņa-Egnere, Jānis Ozoliņš un Romualds Ražuks.

Āboltiņa norādīja, ka visi pārstāvji ievēlēti vienbalsīgi, izņemot vienu, tomēr viņa vārdu “Vienotības” valdes priekšsēdētāja neatklāja.

Juris Viļums, Daina Kazāka un Gunārs Igaunis vēl neesot izlēmuši, vai pievienosies “Vienotībai”, sacīja RP Saeimas frakcijas vadītāja Kalniņa-Lukaševica. Četri RP pāratāvji – tās dibinātājs Valdis Zatlers, Edmunds Demiters, Valdis Liepiņš un Guntars Bilsēns – jau paziņojuši, ka politikā vairs nedarbosies un “Vienotībā” nestāsies.

Pērn 27.decembrī abas partijas vienojās par tuvināšanos, tostarp kopīgu startu nākamajās Saeimas vēlēšanās “Vienotības” sarakstā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+