×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. novembris, 2017
Drukāt

“Vienotība” varētu lemt par Ķirša izvirzīšanu ekonomikas ministra amatam (3)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Vilnis Ķirsis

Lai arī “Vienotībā” nav vienprātības par ekonomikas ministra amata kandidātu, partijas valde varētu lemt par politiķa Viļņa Ķirša izvirzīšanu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ķirsis pašlaik ir Rīgas domes deputāts, “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks. Iepriekš viņš pildīja arī Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus. Neoficiālās sarunās politiķi prognozē, ka tieši Ķirsim varētu būtu valdes vairākuma atbalsts.

Atsevišķi politiķi gan uzsver, ka ekonomikas ministra amatam būtu jāvirza kandidāts, kuram jau tagad ir pielaide valsts noslēpumam, proti, Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa. Pielaide valsts noslēpumam esot arī Zandai Kalniņai-Lukaševicai, kura pilda Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres pienākumus, kā arī pašreizējiem ministriem, kuru vārdi arī izskanēja kontekstā ar šo amatu.

Paredzēts, ka “Vienotības” valde šovakar izvirzīs kandidātu, bet balsojums Saeimā par jauna ministra apstiprināšanu varētu notikt nākamnedēļ.

Kā ziņots, “Vienotības” priekšsēdētājs Ašeradens plāno atstāt ekonomikas ministra amatu, lai vadītu “Vienotības” Saeimas frakciju un strādātu parlamentā. Pašlaik “Vienotības” Saeimas frakciju vada Solvita Āboltiņa, kura plāno nolikt deputātes mandātu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

    kas arī bija jāpierāda.

  2. ekonomikas ministram nekas nav jāsaprot no ekonomikas

  3. kafijas biezumu e-prognoze Atbildēt

    Pašreizējo valsts galveno EKONOMISTU;)) nogāza OIK, šitas lidos “siltināšanas” dēļ. Ja iecels …

Draugiem Facebook Twitter Google+